"סרטן העור (מלנומה) לפני ואחרי שמן קנאביס"

אם תקלידו קנאביס מרפא סרטן ביוטיוב CANNABIS CURES CANCER תוכלו לראות עשרות רבות של עדויות אישיות כמו גם סרטי תעודה בנושא.

ממשלת ארה"ב ידעה מאז 1974 שקנאביס מרפא סרטן. בשנת 1972 ריצ'רד ניקסון רצה תקציב גדול יותר למלחמה שלו בסמים. הוא חשב שאם הוא יוכיח שקנאביס גורם לסרטן ריאות כמו סיגריות הוא יקבל את התמיכה הכספית שרצה. הוא נתן לקולג' הרפואי של וירג'יניה שנתיים לערוך מחקר על ההשפעות של THC על הגוף. בשנת 1974 כאשר המחקר הושלם, הסתבר ש-THC כאשר נלקח בצורה מרוכזת מאוד (כמו אכילת שמן קנאביס), תוקף את כל התאים שעברו מוטציה בגוף תוך חיזוק וחידוש של התאים הבריאים. הם מצאו את התרופה המושלמת לסרטן. זה עבד מהר, זה עבד טוב וזה עבד על צורות שונות של סרטן בכל השלבים והיו אפס תופעות לוואי מזיקות (בניגוד לכימותרפיה שמדרדרת את מצבו של הגוף והורגת 1 מתוך 5 אנשים). לא רק זה, THC גם ממיס את כל סוגי הגידולים ויכול אפילו להילחם בטפילים כגון MRSA. כאשר ניקסון ראה את התוצאות של המחקר הוא רתח מזעם. הוא זרק את הדו"ח כולו לפח ודרש להעלים את המחקר. בשנת 1976, הנשיא גרלד פורד שם קץ לכל המחקרים הציבוריים בנושא הקנאביס והעניק זכויות בלעדיות למחקר אך ורק לחברות התרופות הגדולות, שניסו – ללא הצלחה – לפתח צורות סינטטיות של THC שמספקות כביכול את כל היתרונות הרפואיים של הקנאביס ללא אפקט ה"היי".

נודע לנו על המחקר לפני מספר שנים בלבד הודות לאנשי מקצוע ופרופסורים שהגישו בקשות לחשיפת המחקרים בשם "חופש המידע". הממשלה שיקרה לנו מסיבות רבות…אחת הסיבות העיקריות היא בגלל חברות התרופות. החברות משקיעות מילארדים של דולרים כל שנה על "לוביינג" בכדי שהקנאביס ישאר בלתי חוקי והם ימשיכו להרוויח טריליונים של דולרים על תרופות ומחקר נגד סרטן. הם כבר מודעים לכך היטב שקנאביס מרפא סרטן! יש להם יתרון נהדר כרגע – הם יודעים שחולי סרטן ומשפחותיהם יוציאו את כל חסכונותיהם ואפילו ימכרו את בתיהם ועסקיהם בכדי לשלם עבור כימותרפיה ועבור "תרופות" סרטן אחרות. הרבה פעמים הם מוציאים את כל כספם לשווא ולבסוף יקריהם מתים בכל זאת. אם הציבור ידע שהממשלה שיקרה לנו במשך יותר מ-40 שנה ושחייהם של מיליונים היו יכולים להינצל, ואלו הגוססים היו יכולים לגדל את התרופה שלהם בעצמם בחצר האחורית…הציבור היה משתגע.

אנא שמרו על ראש פתוח לגבי זה. אני מבין שזה יכול להיות קשה להאמין, אבל מבטיח לכם, יש שפע של ראיות כדי להוכיח את זה עכשיו. את אתם רוצים לדעת יותר כדאי לכם לעשות גוגל על "קנאביס מרפא סרטן" – CANNABIS CURES CANCER אתם תראו שיש אלפי מחקרים מדעיים שפורסמו, מאמרים, ספרים וסרטי תעודה בנושא. ממליץ להתחיל לצפות בסרט "RUN FROM THE CURE" אחד הפייבוריטים שלי.

RG

Related posts

One Thought to “"סרטן העור (מלנומה) לפני ואחרי שמן קנאביס"”

Leave a Comment