שלום,

שמי שלומי סנדק, אני מקדם את תחום הקנאביס הרפואי בישראל ופועל למען החולים והמטופלים עוד משנת 1994.

בתחילת שנת 1997 כתבתי את ספרי "תקופת היובש", בו שיתפתי את הקוראים בחוויותי מהשנתיים הראשונות למאבק. (לקריאת הספר: http://www.osher.co.il/yovesh).

מאז חלפו להן 16 שנים תמימות ולמרות שחברי הכנסת הנוכחית קבעו כי "אין תועלת רפואית לצמח הקנאביס", הרי שנכון לרגע זה יותר מ- 12,000 ישראלים מקבלים מריחואנה רפואית בצורה חוקית ובאישור משרד הבריאות .

ועדיין, אנו נמצאים בשלבי ה"חימום" בלבד:
מרבית החולים הזקוקים למריחואנה כתרופה עדיין אינם זכאים לה ע"פ הקריטריונים הנוכחיים של משרד הבריאות. החומות עדיין לא נפרצו, אך בהחלט ניתן לזהות בהן סדקים שאותם ועליהם אני מקווה להרחיב בספר ההמשך ל"תקופת היובש", אותו אני מתחיל לכתוב בימים אלו.

שמו הזמני של הספר: "המסע לשחרור הקנאביס".
הספר ילווה את מסעו המופלא של הצמח מן השוליים הקיצוניים ביותר – אל מה שהולך ומסתמן כקרוב מאד למרכז הקונצנזוס.

מאחר והספר יכתב מבעד לעיניים שלי, אציע לאישים שונים במשרד הבריאות להתראיין ולהציג לקוראים גם את נקודת המבט שלהם – אשר בהעדרה, הספר עשוי להתגבש לידי מעין "כתב אישום" מטעם חולים הזקוקים לצמח הקנאביס כתרופה ו/או כהקלה למצבם הרפואי, נגד אותם קובעי המדיניות במשרד הבריאות המונעים מהם כרגע את הטיפול הטבעי והיעיל ביותר עבורם.

במידה ואגייס בעזרתכם/ן את התקציב הדרוש, אני מתחייב לסיים את כתיבת הספר ולהגיש אותו לבית הדפוס תוך לא יותר מ- 90 יום ממועד סיום גיוס התקציב.

ההכנסות מהספר יאפשרו את המשך פעילותי עד להכרה מלאה של הממסד בכל יתרונותיו של הצמח.

 
זהו "פרויקט הכל או כלום" – בעל הפרויקט יקבל את הכספים רק אם יגיע לסכום היעד

לפרויקט באתר מימונה