סמים? בואו נדייק..טור דעה מיוחד לאתר

לפי המילון העברי סמים הם:

1. חומר משנה תודעה.

2. תרופה.

3.רעל\ארס.

כולם משאבים שיצר הטבע, לא אנחנו, להסר ספק. בכל אחת מהאפשרויות ניתן לעשות שימוש לרעה ושימוש לטובה. לדוגמא: 3. ידוע כי רעלנים וארסנים מסוימים משמשים היום לפיתוח תרופות 2. תרופות, לצורך העניין אנטיביוטיקה – יכולה להטיב לכם ברגעים מסוימים, ולהזיק לכם ברגעים אחרים. 1. חומר משנה תודעה יכול לתרום להתקדמות פסיכולוגית ששווה שנים של פגישות עם מטפל, אך גם עלול להעיר הפרעות שלא היו קיימות. ניתן לומר לגבי כל אחד מהסעיפים ששימוש בטוח הוא שימוש מושכל. וכאן בדיוק מתחילה הבעיה

.לצערנו הטבע לא מגיע עם הוראות הדרכה, לכן תרבות המין האנושי למדה במשך אלפי ואולי עשרות אלפי שנים כיצד להשתמש במשאבים השונים שזמינים לנו.אנחנו יודעים שצריכת סמים היא חלק מתרבות האדם מאז ומתמיד, קנאביס, אלכוהול, DMT, פטריות הזיה ועוד, כולם משמשים תרבויות שונות למטרות שונות.היום, בעידן ממשלות השליטה ה"דמוקרטיות" יש אנשים שהחליטו להתעלם ממה שהורישו לנו אבותינו ולאסור עלינו שימוש בחלק מהמשאבים שסיפק לנו הטבע היקר.אני לא מחובר עם הדת, אבל כאן, בארץ ישראל, זה נורא אבסורדי. אנחנו הרי מדינה יהודית. ואם בדת הממשלה שלנו דוגלת, הקנאביס צריך להתפס כבריאה של אלוהים.אנחנו חיים במדינה שמבוססת על דת, בה הממשל מחליט שאחד הפרחים שאלוהים ברא הוא רע. זה לא מריח טוב… ואני לא מדבר על הקנאביס.

זה התחיל ועדיין קורה בעיקר מסיבות כלכליות, כמו שמסביר ג'ו רוגן, פעיל למען לגליזציה שהנחה את התכנית הידועה "אפקט הפחד"

בתור אורח בתכנית רדיו. למדנו, או לפחות היינו אמורים ללמוד, שבכל דבר אפשר למצוא טוב ורע. שימוש באלכוהול יכול לגרום לפגיעה בכל האזורים בגוף, אבל קצת יין אדום מידי פעם זה בעצם בריא, מסתבר. ומה לגבי קנאביס? הממשלות שלנו דאגו להעביר לנו הרבה מידע(שהתברר כשקרי ולא מבוסס) בעזרת קמפיינים ופרסומות מזעזעות בפריים טיים, אך כל המידע כולו שלילי. באופן הזוי, בו זמנית, אותן ממשלות נותנות קנאביס כתרופה. קורה בישראל וברחבי העולם.

"אז רגע, אני מבולבל, זה טוב או לא??" זה מחזיר אותי לאותה בעיה מהשורה השלישית.

התרופות הכי טובות לנו נמצאות בטבע ורובינו לא יודעים כיצד להשתמש בהן ולנצל את הפוטנציאל הרפואי שלהן באופן אפקטיבי ויעיל. ד"ר גבריאל קוזנס מדגים זאת בצורה מאוד יפה בסרטו הדוקומנטרי "Simply Raw: Reversing Diabetes in 30 Days".


בעזרת תפריט מזון טבעוני שלא עבר בישול או אידוי, הוא מצליח לרפא חולי סכרת מסוגים וגילאים שונים. ע"י שימוש נכון במשאב הטבע הכי בסיסי לנו – מזון. כתרופה (או סם, לפי ההגדרה המילונית).

קנאביס הוא מזון גם בשבילנו. למעשה, זרעי הקנאביס ידועים בתור זרעים שערכם התזונתי גבוהה מכל שאר האפשרויות הקיימות לנו. אתם מוזמנים לבדוק במזון של התוכי שלכם.. רוב הסיכויים שיש שם זרעי קנאביס.

אז קנאביס טוב לנו כשצורכים אותו באכילה. ברור שזו רק ההתחלה נכון?

היום אנחנו יודעים שהגוף שלנו מכוסה ברשת קולטנים שמוקדשים לקנבינואידים שמפיק צמח הקנאביס. אותם קולטנים נמצאים שם כדי לקלוט את הקנבינואידים באיזורים שונים בגוף כפי שמוסבר בוידאו הזה

אלו קנבינואידים שגם הגוף שלנו יוצר באופן טבעי. עכשיו קחו רגע.. תחשבו על זה……… אתם קולטים??? אוסרים עלינו חומר שהגוף שלנו מפיק…. וזה קורה לא רק כשמדובר בקנאביס.

גם DMT, שהוא סם הזיה שנמצא בצמחים, במוחות של בעלי חיים וגם במוחות שלנו. זה החומר שמופרש אצלנו כשאנחנו חולמים וכשמתים. אבל לא להתלהב, באופן הזוי ומחשיד החליטו שגם זה אסור לך.חלק גדול מהמתנגדים לרגולציה של לקנאביס לא אוהבים את הרעיון שמישהו בכלל מסטול, אבל תמיד אמרתי; אולי כדאי להם ללמוד מכבשים, טיגריסים, פילים, איילים, סוסים, דבורים, יגוארים, קופים, חתולי בית ועוד הרבה. כולם אוהבים להתמסטל. חלקם יעדיפו קנאביס, חלקם יעדיפו אלכוהול, חלקם יעדיפו DMT, חלקם יעדיפו פטריות הזיה ועוד.אחרי שהבנו את חומרת מצב ההתייחסות לנושא זה, הכרחי לציין שנכון להיום חסר גוף ממשלתי כנה, שמכיר ומקבל את התוצאות החיוביות של שנות המחקר הארוכות בנושא הקנאביס,שיכול להסביר לכלל האוכלוסיה ולנוער במיוחד, כיצד עושים שימוש נכון, מה הוא שימוש לרעה, כיצד הוא מתבטא ואיך להמנע ממנו.

ובאמת לעזור למי שצריך ע"י לימוד והשכלה, לא ע"י עונשים מהמשטרה. יש פושעים אמיתיים שם בחוץ, וכספי המיסים שלנו משמשים לרדיפת מעשנים שמנסים לנצל, או שאולי ראוי יותר לומר "לקטוף" את אותם משאבי הטבע מבלי לפגוע באף אחד בתהליך

 לגליזציה של קנאביס מסמלת מהפכה חברתית. שינוי בתפיסה וזניחת דעות קדומות שאנשים עם כוונות טובות העבירו הלאה. לגליזציה של קנאביס מסמלת התפתחות תרבותית שהיתה צריכה כבר להגיע לפני הרבה זמן. והלגליזציה לא תגיע בקרוב אם לא נדחף לשם. ככל שהאמת תהיה ברורה ליותר אנשים, נתקרב לאורח חיים יותר חופשי.

 

130814195816-01-marijuana-horizontal-gallery

 

מאת : רנדל גרים

Related posts

Leave a Comment