סין משתלטת על שוק הפטנטים העולמי של הקנאביס

יותר ממחציתם של 600 הפטנטים הקשורים לקנאביס הרשומים בסוכנות הקניין הרוחני העולמי של האו"ם שייכים לחברות סיניות, אשר טענו לזכויות לכל דבר מתמציות מריחואנה סינית מסורתיות הקשורות לרפואה עד לשיטות חדשות של מתן התרופה, כמו סרט שנדבק לעור.

הארגון העולמי לקניין הרוחני של האו"ם אוסף פטנטים הניתנים לאכיפה מ-186 מדינות חברות באופן גלובלי ומארגן אותם במסד חיפוש נתונים בשם Patentscope, אשר מציג פטנטים סיניים של קנאביס הכוללים "Shangxia משקה מרגיע מעיים" (ושיטת ההכנה שלו), עד ל"סיוע בטיפול של רעד והזעה" ויישומים רחבים יותר כמו שיטות לחילוץ קנבינואידים מצמחים.

הרפואה הסינית הסתמכה על קנאביס ותמציות קנבוס במשך אלפי שנים . לדברי סוכנות המוזיאון האמריקאי לאכיפת הסמים: "ידוע שהתיעוד העתיק ביותר הכתוב על שימוש בקנאביס מגיע מהקיסר הסיני שן נונג מ-2727 לפנה"ס. "רשימת פטנטים על הידע הזה הוא כמובן טרנד הרבה יותר חדש – דיווחים אחרונים מסין זינקו בשנים האחרונות והמדינה מגישה עכשיו יותר פטנטים מאשר כל מדינה אחרת בעולם באמצעות WIPO, ומכה בארה"ב וביפן, השלישית והרחוקה.

ובכל זאת, יש שפע של מקום למשקיעים אחרים, יצירתיים ורעבים המתעניינים בשוק הקנאביס הגדל בעולם. אולריך ת'ומט, קנדי, רשם פטנט על "השיטה שלו ל​​ייצור והכנה של חומרים פעילים המכילים קנאביס."

חלב ומוצרי חלב מיוצרים כעת עם מרכיבי הקנאביס. מוצרים אלה נוצרים על ידי פרות הניזונות לפחות באופן חלקי עם חלקי צמח הקנבוס, ובמיוחד בחומר פריחה מסוים של צמחי קנבוס (מסוג – pistillate), חלקי צמח קנבוס אלה מנוהלים כתחמיץ מספוא, מספוא מיובש או מזון טרי המשולב עם הזנת הבקר הרגילה.

בקרוב, אולי בקולורדו: חלב ירוק???

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה