האיש בן ה46  שסרטון היוטיוב שלו  מראה אותו  מוקף בצמחי מריחואנה, עומד בפני שורה של אישומים לאחר שהמשטרה אומרת שהם מצאו סמים, חומרי אריזה ויותר מ -1,000 דולרים במזומן ביחידת האחסון שלו בקלינטון.

ויליאם בראדלי נעצר ביום שני והואשם בעבירות מרובות של החזקת סמים ל,אחר שהמשטרה גילתה ,מריחואנה, אוקסיקודון, חשיש וקוקאין ביחידת האחסון שלו

.

בסרטון שפורסם בחודש אוקטובר,נראה ברדלי עומד בין צמחי מריחואנה,. הוא לוקח את הצופים לסיור "ב'גינת תקווה", 'מזהה את עצמו בשמו ומבקש תרומות.

בראדלי אומר בסרטון שיש לו סרטן סופני ושהוא רוצה לתת במתנה את המריחואנה לחולי סרטן אחרים. לדבריו, ללא תרומות, הוא ייאלץ למכור אותו במקום.

'כפי שאתה יכול לראות, אלוהים נתן לי בשפע וזה יותר ממה שאני צריך, אז אני רוצה לקחת את מה שנשאר מהצמח ולתת לאנשים שצריכים את עזרתו,' אומר ברדלי,בווידאו. 'אני רוצה להיות מסוגל לעזור לאנשים כמוני, ואין לי את הכסף לעשות את זה.'

'אולי תעשו התרמה ? , הוא מציע בוידאו. 'לכו לכנסייה או לבית כנסת או מסגד או ארגון או לבית ספר או בכל מקום, תתחילו לאסוף , כך שיחד נוכל לעזור לאנשים, שזקוקים לתרופה זו.'

'אני צריך לקבל את רישיון המריחואנה שלי כדי שלא אצטרך לחיות כעבריין יותר, ואני זקוק לעזרה מבחינה כלכלית', אומר בראדלי בווידאו.

לאחר החיפוש בחדר האחסון של בראדלי ביום שני, המשטרה אמרה שהם תפסו יותר משני קילוגרמים של מריחואנה, יותר מ 20 גרמו של חשיש, שתי שקיות של קוקאין, ארבעה כדורי אוקסיקודון, 1.017 $ כספי סמים כולל חומרי אריזה, משקל , פתקים על סמים וטלפון סלולארי.

המשטרה אישרה כי בראדלי הוא האדם בסרטון.

בראדלי עומד בפני אשמות רבות, החזקת סמים עם כוונה למכור, החזקה של מריחואנה מתוך כוונה למכור, החזקה של חשיש מתוך כוונה למכור, החזקת אבזרי סמים והפעלת מפעל סמים.

המשטרה אמרה שבראדלי נעצר בעבר בשנת 2008 ונמצאו ברשותו של יותר מ -10 קילוגרמים של מריחואנה

בראדלי פרסם קטעי וידאו אחרים של גן המריחואנה, לאחרונה בנובמבר

nbcphiladelphia

nbcphiladelphia

nbcphiladelphia