ה"סופר פנגה" באורך 14 מטר שנמצאה ביום רביעי בחוף Estero Bluffs ליד Cayucos הייתה הספינה הגדולה ביותר, המנועים גדולים יותר, ציוד תקשורת המתוחכם ביותר וכמות מריחואנה הגדולה ביותר מאז שסירות המבריחים החלו להופיע לאורך קו החוף של המחוז לפני כמעט שנתיים.

15PcSy.AuSt.76

1642 ק"ג, משקל חסר תקדים של מריחואנה  בשווי מוערך (מחיר ברחוב) שנע  בין 6 ל -8 מליון דולר  נמצא נטוש על הספינה ונערם על החוף, אמר  דובר משרד השריף במחוז סן לואיס אוביספו.
 
הסירה הייתה ה"פנגה" ה 11 שנמצאה מאז מאי 2012 לאורך חוף מחוז Montaña de Oro למחוז  Ragged Point. אבל הספינה הזאת נראה כי היא עולה לרמה חדשה של תחכום בהברחות, הפקידים הפדרליים אמרו כי הם מאמינים כי הסופר פנגה תוכננה על ידי קרטל הסמים החזק סינלואה ממקסיקו.
 
הסירה, מכונה 'סופר פנגה ' בגלל גודלה, ה"סופר פנגה" צוידה בשני מנועי 350 כוחות סוס, מנוע V-8  רב עצמה חיצוני ושבע חביות מלאות בדלק.
 
ה"סופר פנגה"  נראתה מהחוף לראשונה על ידי משמר החופים מוקדם בבוקר יום רביעי, לאחר שאדם שהלך על החוף נתקל בסירה  ודיווח לרשויות .
 
ביום רביעי, עוזר השריף אמר שכנראה שעבודה המבריחים נקטעה בעת פריקת המריחואנה, שהייתה ארוזה בתוך שקיות לבנות גדולות שעליו נכתבו 'Salvado', או 'סובין'.