סוחרי סמים מחזיקים תנינים שישמרו להם על הסחורה

תנינים במקום פיטבולים שומרים על הסחורה של סוחרי סמים ברחבי ארצות הברית ומסכנים את המשטרה ואת הזוחלים המפלצתיים.

בעלי החיים הטרופיים עם הלסתות החזקות לא רק נמצאים סמוך לבתי הגידול שלהם בדרום ארה"ב, אלא גם במאורות סמים בבולטימור ועד אוקלנד, קליפורניה, מדווח הוושינגטון טיימס ועשויים להיות אפילו נפוצים יותר באינטרנט מה שהופך את בעלי החיים הללו פשוטים לרכישה.

מדובר כאן רק במקרה אחד מיני רבים שצוות של שוטרים טקטיים ממחוז אן ארונדל, מרילנד, ביצעו חיפוש בביתו הנייד של סוחר סמים וגילו תנין באורך מטר בחדר ארונות בעודם מפלסים את דרכם מבעד לדלת חדר שינה.

"המחשבה הראשונה שלי הייתה, שאנחנו בהחלט לא מתכוונים לגעת בו," אמר קצין המשטרה שהיה שם. "הוא כל הזמן נהם בחוזקה, כאילו שאמר "תעזבו אותי."

דלת הארון שבו התחבא התנין הוסרה, והוחלפה בבריכת פעוטות לחיית השמירה האימתנית עם הקשקשים והחיוך מלא השיניים, שבעליו קרא לו בשם "Little G". המשטרה מצאה חמישה גרם של מריחואנה, אבל אמרה שהיא לא בטוחה אם בעל החיים למעשה שמר על הסליק או אם שאר הסחורה היתה בקרבת מקום.

"בהחלט, אם מישהו היה רואה את התנין הוא היה חושב פעמים לפני שהוא היה עושה משהו לבחור הזה," אמר הבלש הסמוי.

הבעלים של "Little G," מייקל גולדן, 33, אמר שמי שחושב שהוא אימן את בעל החיים הוא "משוגע".

"הפעם היחידה שהם יקשיבו לך או ילכו אחריך היא אם הם רעבים או שאתה מחזיק מזון," הוא אמר.

במקרה אחר בתחילת השנה, סוחר סמים בקליפורניה השתמש בתנין ענק בשם "מר שיניים" כדי לשמור על 15 וחצי קילו של מריחואנה, על פי דיווח מסן פרנסיסקו.

הסוחר אמר שהוא קנה את התנין כדי להנציח את מותו של הראפר טופאק שאקור. הזוחל נפטר בארגון ההצלה כמה ימים לאחר לכידתו לאחר שסבל מתת תזונה ודלקת ריאות.

החזקה של תנינים ושל חיות מסוכנות אחרות אינו חוקי במדינות רבות, ולעתים קרובות, הזוחלים בסופו של דבר נתפסים ונלקחים לארגוני הצלה או גני חיות.

דבי ליהי, מנהלת הגנת חיות הבר עבור החברה ההומנית של ארצות הברית, אמרה גם שיש שוק מחתרתי לתנינים, ולכן קשה לעקוב אחרי כמה מהם נמצאים בחוץ.

בעלי הזוחלים נמצאים בעלייה ואת דמותם של התנינים בתרבות הפופולרית, כמו שני היצורים המרוסנים על העטיפה של האלבום של ביונסה "Ring The Alarm," מובילה ליותר עניין בבעלי החיים המסוכנים.

תינוקות תנין ניתן גם למצוא בקלות באינטרנט והעלות יכולה להיות נמוכה החל מ89 דולר.

"הם זמינים מאוד וזולים מאוד," אמרה כריסטינה אוברכט, שמפעילה מקלט תנינים בפנסילבניה. "זאת הבעיה."

היא אמרה שהיא הצילה 54 תנינים בשנים האחרונות, מפני שרבים מהבעלים אינם יכול לטפל בהם.

בעלי החיים הללו דורשים תחזוקה נמוכה יחסית כאשר הם קטנים, אך הם גדלים במהירות ומהווים סכנה לכל מי שלידם, לא רק לפולשים. וגם, אי אפשר לאלף אותם כמו כלבים, ולכן יש סיכוי גבוה יותר שינשכו את היד שמאכילה אותם, לאוו דווקא את המשטרה או סוחר סמים אחר, מומחי בעלי החיים מזהירים.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה