סבתא מפנסילבניה מאושמת בסחר במריחואנה

סבתא בת 64 נעצרה ביום שני לאחר שסחרה לכאורה במריחואנה מביתה בעיר סרבר.
במשטרה אומרים שקנדיס קלי מכרה ככל הנראה 50 קילוגרם של מריחואנה הידרופונית בשנה, שאותה קיבלה מקליפורניה, במשך לפחות חמש שנים.


"Legalize it man," קלי אמרה בעת היציאה מתחנת המשטרה ביום שלישי. "אם אני יכול לעשות  סכומים כאלה של כסף, למה לא יכולים גם שאר מדינת פנסילבניה? אני אף פעם לא ביקשתי עזרה משרותי הרווחה, אף פעם לא ביקשתי שום דבר מהמערכת, אני גידלתי את כל הילדים שלי בעצמי. זה הפשע היחיד שלי."

הם אומרים שקלי קיבלה משלוח של כ -15 או 20 קילוגרמים של מריחואנה מקליפורניה, ולאחר מכן הייתה מוכרת אותם ב-3400$ לחצי קילו.

בביתה של קלי בחודש אוקטובר, המשטרה אומרת שהם מצאו כמעט $400,000 ו64 קילוגרמים של מריחואנה, בנוסף לכמויות לא ידועות של חשיש ופטריות פסילוסיבין.

באותו הזמן, בעלה של קלי אומר שהחיפוש לא התנהל בצורה כזאת.

"זה בולשיט איך שהם התנהגו", אמר רוג'ר קלי. " אני מתכוון, אם הם חשבו שהיא עושה משהו לא בסדר הם היו צריכים לבוא לכאן עם צו."

עם זאת, מחוץ לבית המשפט , בתה של קלי טענה כי המשטרה צריכה לעזוב אותה לנפשה ולעצור את הפושעים האמיתיים.

"יש לנו את בתי הכלא שלנו, שמלאים בפושעים אלימים שמשתחררים, כמו אנסים ופדופילים", אמרה ג'סיקה קלי. "אמנם, אתה יודע, הפושעים הלא אלימים האלה שיש להם קצת גראס, אולי מוכרים אותו, אבל הם הולכים להיכנס לאותו כלא. האם זה נראה לך הגיוני? זה לא נראה לי הגיוני."

קלי שוחררה בערבות לאחר שהפקידה $ 100,000. היא מואשמת בעבירות סמים רבות, הכוללות החזקה מריחואנה מתוך כוונה לספק וקשירת קשר פלילי.

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה