נמל תעופה בקולורדו מתקין קופסאות 'חנינה' עבור משתמשי המריחואנה

נוסעים בשדה התעופה אחד בקולורדו שצריכים לנטוש את החומר שלהם לפני עלייה למטוס יכולים להפקיד את המריחואנה שלהם בתיבות "חנינה".

התיבות החלו לצוץ בנמל התעופה קולורדו ספרינגס ביום רביעי כדי שנוסעים יהיו מודעים שזה לא חוקי לשאת מריחואנה על המטוס ואת ההזדמנות להיפטר מהעשב שלהם. בעוד שבקולורדו שימוש במריחואנה למטרות פנאי הפך לחוקי ב -1 בינואר, נמלי תעופה גדולים במדינה אסרו אותו על המתקנים שלהם כדי לעמוד בתקנות הפדרליות , שעדיין רואים את המריחואנה כבלתי חוקית.

פקידי נמל התעופה בקולורדו ספרינגס אסרו את הקנאביס על בסיס תקנות התעופה הפדרליות שקובעות שזה לא חוקי להפעיל מטוסים אזרחיים במידה ויש עליהם מריחואנה – מצב שהוא בסיכון גבוה הודות לחוק החדש בקולורדו. מפקד משטרת קולורדו ספרינגס הזהיר בעבר כי סוכני ה-TSA שמוצאים מריחואנה במהלך הבדיקות יצטרכו לקרוא למשטרה. אלה שנתפסו מנסים להסתיר בכוונה קנאביס לפני הטיסה יענשו בקנס של $2.500 או מאסר. ב

שדה התעופה הגדול ביותר במדינה, דנוור הבנלאומי, יש מדיניות של אפס סובלנות למריחואנה. "אנחנו נבקש מהנוסעים להשליך את זה במכלי אשפה," אמרה דוברת שדה התעופה סטייסי סטגמן לכתב בהודעת דואר אלקטרונית. גרג פיליפס, מנהל נמל התעופה Eagle County , אמר שהמתקן שוקל "תיבות חנינה". תכנית שילוט גם היא בבניה. לעת עתה, כל מי שייתפס עם קנאביס יתבקש להרחיק אותו מהאזור או למסור אותו לגורמים. "מה שאנחנו לא רוצים זה שיזרקו אותה בפח האשפה", אמר פיליפס. "כי אחרת יהיו אנשים אחרים שינברו בזבל".

Visit NBCNews.com for breaking news, world news, and news about the economy

 

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה