– חנויות  כמו LODO, מגבילות את הלקוחות שלהם לשני מוצרים כדי לשמור על המלאי.
– חטיפי שוקלוד הם המוצר המועדף על לקוחות LODO 
– מנהל השיווק של דיקסי, מעריך ששוק הקנאביס ייצור כ-10,000 מקומות עבודה. 

מאז שנהייתה המריחואנה חוקית בקולורדו בראשון לינואר, מוצרים רווי קנאביס נחטפים מהמדפים. חנויות רבות לא מצליחות לעמוד בביקוש לעוגיות, משקאות סודה, וממתקים, אחרי שקולרדו הפכה למדינה היחידה שאישרה מריחואנה לשימוש פנאי.

הביקוש כל כך גדול שחנות כמו LODO מגבילה את הלקוחות שלה לשני מוצרים ללקוח, רק כדי לשמור על המלאי. המשלוח משבוע שעבר של מוצרי מאכל רווי קנאביס נמחק ל-LODO בפחות משעה. חטיפי השוקולד-מריחואנה הם המוצר המועדף על הלקוחות. עד שוושינשגטון תחליט להצטרף לחגיגה, קולרודו היא המדינה היחידה שמאפשרת לייצר ולמכור ממתקים ומאכלים רווי קנאביס, והדרישות בשחקים.

Garrett Sellars, 21, shows an edible to Ashly Carius, 21, at LoDo Wellness

"הדרישות עצומות" אומר מנהל השיווק של דיקסי, "העובדים שלנו עובדים מסביב לשעון כדי לעמוד בהן". דיקסי מייצרת שוקלוד רווי מריחואנה בטעמים שונים. "המירחואנה פתחה שוק חדש לגמרי עבורנו ואנחנו מצפים שבמהלך השנה יווצרו כ-10,000 מקומות עבודה חדשים". ההערכות הן שעד סוף השנה יימכרו מוצרים בשווי 2.3 מליארד דולר, עד שנת 2019 הצפי הוא שיגדלו המכירות ל – 10מיליארד. בגלל שהשוק חדש, קשה להעריך את שוויו, רק ימים יגידו.

A sales clerk looks through various blends of marijuana to fill an order for a customer at the Denver Discreet Disensary in Denver, Colorado