מפרקים את השקרים של איסור השימוש במריחואנה. חלק 2

Arik Rosman 3/11/2013

נעבור על שני שקרים נוספים בראיון הזה אותם מדגיש באסטר קנוטץ. שקרים מבית היוצר של קלרה לאו, שתקרא מכאן והלאה "קלרה הקדושה".חזרה לקטע הווידאו:

 

 

אף עובד לא יעסיק "משתמש" POT HEAD.

  • האם יש צורך להגיב לטענה הזו כלל? הסיבה היחידה שמעסיקים לא יעסיקו מעשני קנאביס היא הפרופוגנדה משכתבת המציאות שהמציאה "קלרה" ודומייה, מוציאות שפוגעת בכל מי שבחר בבחירה הבטוחה של קנאביס מול אלכוהול, מציאות של תעשיית תרופות הקרנה אל מול תרופת צמח. החומר היחיד שנשאר בגוף תקופה ממושכת הוא מריחואנה. קוקאין, אלכוהול, מט' נפלטים כזבל מהגוף אחרי יום בערך של חוסר שימוש. בעוד שהג'וינט שעישנת ביום העצמאות יכול להיות הגורם לכך שלא תתקבל לעבודה. האם קלרה שלנו יכולה לאמר שעל בסיס של בריאות שמשתמשים של כל חומר אחר הם עובדים טובים יותר מעובדים שמשתמשים במריחואנה? כל המשתמשים האחרים יתקבלו לעבודה שנדרשת לה בדיקת סמים פשוט כי לא נגעו בסם שלהם יום או יומיים.אבל רגע לקרה? אף אחד לא מעסיק מעשן מריחואנה? ספרי את זה ל19 מיליון שמודים שמעשנים מריחואנה ברחבי ארה"ב. סוחרי סמים לא מקבלים תלושי מזון. האמת היא קלרה שהם כולם מסביבך, עם מעסיק שמקבל אותם לעבודה.

  • "מסיס השומן נשאר באיברי הסקס והמוח"

 

  • למה הכוונה? האם מדובר בכך שגופנו אוגר קנאבואידים בתאי השומן לסיבות טובות? אולי אם למריחואנה היתה השפעה שלילית על הגוף ? כמו אלכוהול, קוקאין או כל חומר שהוזכר בפסקה למעלה, הגוף היה "יודע" לזרוק אותו? ואולי גם "שימוש יתר" היה גורם לעילפון, קומה ומוות והריסת איברים בגוף? כמו שקורה בשאר החומרים שהוזכרו בפסקה למעלה ו"משום מה" לא נשארים בגוף ונעלמים אחרי יום של חוסר שימוש? האם הסיבה שהגוף "מקבל" ו"ואוגר" את הקנבואידים הללו, ממחיש את העובדה שגם הגוף שלנו לא מאמין לשקרים של קלרה?גוף בן האדם מלא בקולטנים של CB1 וCB2 ההתאמה של הקנבואדים שמתיישבים היא מושלמת. בין היתר הקולטנים הללו עוזרים לתחזק את המערכת החיסונית של האדם, לשלוט בתיאבון ודכא כאב. נשמע מוכר? מחקרים אחרונים בתחום הראו שהקנאבואידים הוכחו כמועילים נגד-מחלות אנטי פסיכוטיות לא שגרתיות בטיפולי סכיזופרניה, בעיכוב צמיחת גידול סרטני. הקנבואדים הפיקו שינוי לטובה כנגד תסמיני טורט, הפרעות קשב וריכוז, גלוקומה, כאבי ראש, אלצהיימר ועוד.
  • בפעם הבאה שמישהו יאמר לכם שקנאביס רפואי הוא לא יותר מניסיון מקפצה וכל המעשנים הם משתמשים ש"מנסים לעשות סיבוב על גב החולים והרופאים" תפנו אותם לפטנט אמריקאי מספר #6630507 מאפריל 1998:"Cannabinoids as Antioxidants and Neuroprotectants "אז לכל הקלרות באשר הם אני אומר, כן זה נשאר שם, כי לגוף יש סיבה טובה להשאיר אותו.
  • אין שום הבדל בין המעשן החברתי למעשן הבריאותי, אחד הם. כמו שאין הבדל בין אדם שמתעמל למען שמירה על בריאות וכושר ואדם שמתעמל עבור הנאה. בניגוד למה שחברות התרופות היו רוצות שנחשוב, העישון ממש כמו כושר, עוזר לי כחולה, וגם עוזר למערכת החיסונית שלי מלמנוע מחלות בעתיד, ועוד מתמודד עם תופעות של מחלות. גם אין צורך ב"קורס נהיגה בטוחה" עבור המיעוט העקשן שהצליח לעבור את כל המכשולים של משרד הבריאות. נרד לרגע מחברות התרופות ומהאקדח המעשן לכל הנוגע לאינטרס שלהם לשמור על הקנאביס כ"צמח השטן". בימים אלו מתרוצצות ברשת "שמועות" מדעיות, על הדמיון ביון עישון קנאביס לריצה דמיון שילך ויעמיק ככל שמידע חסר הטיה כנגד צמח הקנאביס ימשיך לזרום. העובדה שהמדע ה"ממוסד" לא בודק לעומק רעיונות אלו, נובעת מהשם ה"רע" שיצא לצמח במהלך המלחמה הכושלת בסמים. כל מה שנשמע מאותם מקטרגים כנגד עישון הצמח הוא שעישון קנאביס למשל, "מעלה את הדופק", על ההשלכות של אמרה זו ושאר תופעות המוצגות במאמר זה ובחלקו הראשון אין התייחסות ממסדית אמינה. זאת כי העישון ידוע כדבר "רע", מתוקף הגדרה זו המדע בוחר להתעלם מאי אלו תופעות לוואי המועילות לגוף האדם כתוצאה מעישון הצמח. לסיכום, היום בו חוקרים יחקרו את הקשר בין המלחמה הכושלת בסמים להתפרצות מחלות כמו סרטן ודיכאון לרמות של מגיפה, קרב ובא.

 

Related posts

Leave a Comment