מכתב לשרת הבריאות

היום התפרסמה בוואלה תגובתה של שרת הבריאות יעל גרמן להצעתו של משה פייגלין למתן קנאביס רפואי ע"י מרשם רופא.
שרת הבריאות, באופן לא מפתיע, הביעה את התנגדותה הנחרצת מהצעה זו בטענה כי " הרופאים מבועטים מהמחשבה על כך…" , ש" אין זה אחראי.." … "שאין ספר הוראות לטיפול בקנאביס…" ועוד ועוד.

להלן תשובתי לשרה בתגובה בכתבת וואלה:

"שרת הבריאות , בוקר טוב לך.
הזגזוג שלך בין עמדות פשוט מדהים.

את כנראה חושבת שבישראל יש תופעה של זיכרון לטווח קצר.
1- הגברת גרמן- את בעצמך הרי הצבעת כנגד הצעת החוק להוציא את הקנביס מפקודת הסמים אז אין לי מושג על מה את מדברת כאשר את את אומרת "בואו נוציא את הקנביס מפקודת הסמים- אני אתמוך"

2- את בעצמך , לפני כמה חודשים, אמרת בפה מלא אל מול המצלמות ש" את בעד שרופאים יספקו מרשמים לצמח הקנאביס"

3- כל מה שאת מאכילה את התקשורת הוא שקר כיוון שאני אישית, המתנתי כ-7 !!!!! חודשים לפגישה עם הגברת ד"ר ברקת שיף ויום לפני התור היא יצרה עימי קשר ואמרה לי ש"אין לה איך לעזור לי " וניתקה לי את הטלפון. ביררתי למה זה קרה – התברר שהיא מאויימת באיבוד מקום עבודתה אם תאשר , חלילה, לחולה פיברומיאלגיה, טיפול שהוא לא תרופתי.

4- אין ספר על קנאביס? תתחילי לפעול להיות הראשונה שתחת כנפיה נכתב אחד כזה. בחיי- בכל שנה יוצא ספר ענק של מבקר המדינה ואת מתרצת שאין ביכולת המשרד שלך לכתוב ספר על צמח שנעשה בו שימוש רפואי מזה 800 שנה????? את יודעת כמה עלוב זה נשמע ??

5- אם רופא משפחה יכול לרשום לי 500 מ"ג או 750 מ"ג של תרופות עם תופעות לוואי הרסניות, את באמת חושבת שהוא "מבועט" מלרשום לי מרשם לצמח שתופעות הלוואי שלו הםרעב ואושר ? מי שמבועט זו את, שמייצגת לא את החולים . עם כל הכבוד, מי שרוצה להקל על החולים עושה זאת. את משקרת בלי למצמץ וזו בושה שבראש המערכת הזו עומד אדם שאינו דובר אמת.

לכל מי שקורה את הכתבה הזו שידע:
לא נעשה דבר כדי להקל על עשרות אלפי חולים שסובלים בשקט ביום יום.
אנו נאלצים להמשיך ולקחת תרופות בעלות רמת סיכון גבוהה לנזק ממשי בגוף ובנפש.
הגיע הזמן לשנות את המצב ואני מברך את כבוד השר משה פייגלין."

רועי רוזנפלד

Related posts

Leave a Comment