כשרובכם שומעים את המילה קנאביס, מתעוררת בכם באופן אוטומטי הנטייה לסובב את הראש לצד השני ולהתרחק כאילו אנחנו מצורעים או חלילה מסוממים. זה בסדר, אנחנו כבר לא נעלבים מזה, אבל אנחנו כואבים! 

כן, כי כשאתם מסובבים את הראש, אתם לא באמת יכולים ליראות מה האמת. לא יכולים לראות את עשרות אלפי החולים שפתאום מצאו מזור אחרי שנים של סבל וכאב, לא יכולים לראות את ההתעללות של רשויות הבריאות באותם אלפים ולא יכולים לראות שאנחנו המעשנים לא האויבים שלכם, אנחנו כל סוגי האזרחים שלכם…

ועוד המון מראות מדהימים בתחומים שונים שאתם מפספסים, כמו למשל האינטרסים הכלל-עולמיים של חברות התרופות ועוד שחיתויות כגון הקשר של חברת שראל עם משרד הבריאות שנחשף בימים אלה ובזכות הקנאביס.

וזה כואב לנו שאתם לא רואים את הדברים הללו, רק בגלל שאתם לא מסתכלים.

ואם אתם ממש כבר מבולבלים מהקנאביס הזה, אז אתם צריכים לתמוך בהקמתה של וועדת חקירה ממלכתית, שתחשוף את כל האמת על הקנאביס. הלכה למעשה אתם הייתם צריכים ליזום אותה, כי היא הכלי היחידי שיאפשר לכם לקבל את ההחלטות הנכונות בכל סוגיות הקנאביס.

אתם המנהיגים וזאת מחובתכם להסתכל! עד שיש כאן סוגיה חברתית שאינה קשורה לשאלות שמאל-ימין, ערבים-יהודים, חילוניים-דתיים, אז בבקשה מימכם אל תפספסו את זה. תגלו מנהיגות, עם ישראל כבר משווע למנהיגות אמתית.

כן או לא צירוף מקרים – תודה שזה יוצא יפה אם אתם הכנסת ה-19 תקימו את וועדת החקירה הממלכתית מספר 19.

לידיעתכם

היום 10/2/2014 תצביע ממשלת ישראל על חוק דרקוני, שיוסיף בתוך רגע עוד 14 אלף אזרחים אל מעגל הפשיעה הפלילית! על הכוונת כרגיל, כל החולים הנעזרים בקנאביס כתרופה!

בשקט בשקט, כאילו מדובר באיזה סעיף שולי, תוך התעלמות מבישה ומזלזלת מכלל הדיון הציבורי, מנסים בעלי האינטרסים להעביר את החוק העלוב הזה ובעיתוי ששם ללעג את עקרונות בדמוקרטיה.

משמעות החוק החדש: כל מי שנעזר בקנאביס כתרופה הוא פסול לנהיגה, אינו מבוטח כלל ופושע שדינו כלא.

אם הצעת החוק הזאת תעבור, יהיה בכך הכרזת מלחמה של הממשלה על אזרחיה.

להלן ממכתבו של ח"כ משה פייגלין סיעת הליכוד M.K. Moshe Feiglinסימוכין:41827 ירושלים,ו' באדר א', התשע"ד


לכבוד חברי ועדת הכלכלה
שלום רב
הנדון: הצעת חוק לתיקון פקודת התעבורה – הערות
ביום ב' הקרוב י' אדר א' )10/2/14( נדון בהצעת החוק הממשלתית לתיקון פקודת התעבורה.
ברצוני להעיר ולהאיר את עינכם בשני נושאים.

1. הקנביס הרפואי:
בסעיף 15 להצעת החוק הוכנס הקנביס כגורם לתאונות דרכים בדומה לאלכוהול. לתיקון זה יש השפעה עצומה על חייהם של חולים רבים, ולדעתי אין לו שום בסיס מחקרי או עובדתי כפי שאבאר להלן.
למיטב ידיעתי אין מחקרים המאששים את השוואה, בין אלכוהול שהוא גורם משמעותי מאוד לתאונות דרכים לבין קנביס. ההיפך הוא הנכון, השפעת הקנביס היא הפוכה להשפעת האלכוהול. בעוד האלכוהול מעורר וממריץ וגורם לקבלת החלטות פזיזות ומסוכנות, הקנביס גורם להרגעה.
מחקר שפורסם לפני שלש שנים טוען כי הקנביס לא פוגע בנהיגה
במחקר נוסף שנעשה על ידי חוקרים מאוניברסיטאות מונטנה וקולורדו התברר כי ב-13 מדינות בארה"ב בהם אישרו חלוקת קנביס רפואי ירד מספר אחוז ההרוגים בתאונות דרכים ב-%8 עד %11.

במדינת ישראל יש כ-14000 צרכני קנביס רפואי הנושאים רישיון מטעם משרד הבריאות לשימוש בקנביס, ועוד כפי הנראה מאות אלפים שעושים זאת בניגוד לחוק. אם למשטרת ישראל יש ממצאים המוכיחים את הטענה כי חלקם של צרכני הקנביס גדול יותר בתאונות דרכים מן הראוי להציג נתונים אלו. אך אם אין בידי משטרת ישראל נתונים מעין אלו, וזהו המצב לפי הידוע לי, על סמך מה הוכנס הקנביס המשמש לחולים רבים מזור ומרפא לכאבם כגורם מסוכן כמו האלכוהול?
מדוע לא יוכנסו לחוק כל התרופות עליהם נכתב באזהרת השימוש שאסור לנהוג כל עוד נמצאים תחת השפעת התרופה?

נתון נוסף ומשמעותי שהתברר במחקר, הוא שניתן למצוא שרידי הקנביס בדם עד חודש ימים לאחר השימוש כאשר ההשפעה פגה וחלפה זמן רב קודם, להבדיל משאריות האלכוהול שמתנדפות יחסית מהר.
משמעות הדבר, שכל מי שצורך קנביס רפואי ונוהג גם אחר שעברה ההשפעה של הסם אחר כמה שעות כמקובל בתרופות אחרות, ימצא את עצמו בכלא היות ובדמו ימצאו שרידי קנביס גם חודש אחר שעישן.

הכנסת הקנביס לחוק היא שלילה מוחלטת של אפשרות הנהיגה לחולים אשר קיבלו רישיון ממשרד הבריאות לצרוך קנביס, ומנהלים חיים רגילים.
חולים רבים שבזכות הקנביס חזרו לשוק העבודה ולניהול חיים תקינים יאלצו לבחור בין הזכות להיות
מטופלים בקנביס לבין הזכות לנהוג. החלטה בלתי אפשרית במציאות חיינו.
אשר על כן אני מבקש להוציא מהתיקון לחוק את כל הסעיפים בנושא הקנביס, עד אשר יוצגו בפנינו מחקרים המציגים את הקשר בין קנביס לתאונות דרכים, וקובעים מהי כמות ה- THC (החומר הפעיל בקנביס) בדם המסוכנת במידה ויש כזו.

dont

מדברים קנאביס – מיליון פעילים ותומכים קוראים להדברות חברתית אחראית.