פוסט זה מיועד לגברת יעל-דן.

שלום יעל אני כותב את הדברים עקב הראיון שהיה אתמול בתוכנית שאת מגישה בנושא המסיבות טראנס בארץ והתעסקות באירוע גדול שהתרחש תחת כיפת השמיים בשבת האחרונה.

לדעתי בראיון הזה הדעה שלך הובאה לציבור בשליליות שלא מייצגת את המציאות ובמקום להקשיב לבעיה חרצת את דינה (לפחות כך זה עובר ע"י מי שקולה מייצג את הציבור)
אני רוצה לומר לך מספר דברים ואתחיל במקרה של הסופ"ש ואגע במקרה הקשה ביותר שהוא בעצם היה המרכזי בתוכניתך, שמעתי את אביו של הבחור הצעיר והוא הגיש לנו תדמית של בחור שמייצג את מלח הארץ אדם ששירת בצבא כלוחם אדם שמקפיד על תזונה ואדם ששיקול דעת לרוב אצלו זו מעלה חיובית.
אז אני שואל (ולא מאשים) כיצד אדם זה הרעיל את עצמו מאלכוהול ?
כיצד אדם זה איבד את האחריות ?
הרי לא דחפו לו בכח את השתייה לגוף , נכון ? (כי אם היה פה מעורבות זה כבר פלילי לא?)
האם ייתכן שגם מלח הארץ מועד בשיכרותו?
כן, לצערי זה קורה, ויכול לקרות לכולנו !
ואנצל את במה זו לאחל לו החלמה מהירה ומקווה שהוא החכים מחוויה הלא נעימה הזו.

יעל דן למטבע שני צדדים וצריך שניים לטנגו !
וכאן גם אוסיף על דוגמת אירועי הספורט שהובאו בפנייך בראיון מול דרור, ודוגמא זו ניתנה מסיבה נורא פשוטה שהיא ממחישה את האנלוגיה והקשר בין המקרים.
והקשר מתבטא בכך שגם מסיבה כמו מרוץ תחרותי קיים סוג של פעילות גופנית וגם במסיבה יש בזבוז אנרגיה מצד המבלים ואדם שלא שומר על עצמו כמו שצריך מבחינת תזונה ונוזלים ועקב כך יכול להביא על עצמו את סכנה בריאותית כמו התייבשות הגוררת התמוטטות התעלפות וכדומה, וכל זאת לאחר שכל האמצעים עמדו לרשותו של המשתתף על פי התקן אך מכל סיבה שהיא בחר שלא להשתמש בהם!

לגבי הסמים – סמים זו בעיה יומיומית שמתרחשת במדינתנו ויש למשטרה התעסקות בנושא מפה ועד אין-סוף !
ואני יכול לומר לך שמתוך הכירות ראשונה שלי מול משטרת ישראל בהפעלת אירוע תחת כיפת השמים אין בנושא זה הנחות ואין המפיק לוקח יד או חלק בדבר, ההיפך הוא הנכון !
המשטרה שם יחד עם חברת אבטחה שלמה כדי למנוע כניסה של חומרים אלו לתוך תחום הארוע, ובמידה וכן הצליחו להכניס סמים לתוך האירוע המשטרה שם כדי לטפל בזה לכן משלמים להם וזה חלק מעבודתם !
רק שבישראל העבודה והשכר עבורה אינה מספקת צריך גם כותרות הרי מישהו חייב גם לשפר את התדמית לא..אז נוח למשטרת ישראל לנופף בכמה מעצרים בודדים שביצעו שלרוב מה שנתפס על-ידם הוא בגדר בדיחה ואינו מגיע בכלל למצב של המשך טיפול מצד מערכת החוק אלא זה נעשה לטובת כותרות וספין תקשורתי נטו !

יעל דן עוד לידיעתך תרבות הטראנס בישראל מייצרת אינספור שגרירים לעולם הרחב והם עושים עבודה נפלאה וחבל שאין מי שיכיר בה !
אמני טראנס ישראליים הם אמנים חוצי גבולות שמנגנים כמעט בכל מדינה ברחבי העולם ובכך משפרים את תדמיתה העקומה של מדינת ישראל כמדינה כובשת בעיני הציבור העולמי !
המוזיקה הזו מחברת ומקרבת בין אנשים.
וזהו שוב נתון עובדתי אשר מובא בפנייך !

לכן כאן בבמה זו אני חושב שאת יעל צריכה לנסות בעצמך ואולי לשם ההגינות שבדבר תגיעי ותחווי "מסיבת טראנס" באופן מוחשי ולאחר מכן הייתי מעוניין שתבצעי את הראיון או שסתם תסכמי את הדברים עבור הציבור.
כי אין חכם כבעל ניסיון יעל ולפעמים חוויה אחת שווה אלף מילים.
אני באמת מקווה שתיהיה התייחסות לדברים כאן כי הראיון הזה ממש מכאיב לכל מי שאוהב ופועל למען תרבות הטראנס במדינת ישראל.

דני

 

 

 

זה הדף של יעל דן…כנסו להגיב