ניתן למנות על יד אחת את מספר המנכל"ים של חברות גדולות, התומכים בלגליזציה באופן גלוי:
 
ג'ון מקאי – רשת מזון.
ריצ'ארד ברנסון – קבוצת וירג'ין.
פיטר לואיס [ז"ל] – חברת ביטוח.
המליארדר ג'ון סורוס.
 
כעת מצטרף מנכ"ל חדש לרשימה, ג'ון צימר, מייסד Men's Wearhouse, חברה שפיטרה אותו לפני שנתיים:
 
"אני מעשן מריחואנה באופן קבוע במשך חמישים השנים האחרונות" הוא אומר לכתב ומתבדח, "כפי שאתה רואה זה ממש פגע בי בצורה מאוד שלילית". צימר נאם ביום שישי בועדת קונגרס הקנאביס העולמית בלוס אנג'לס, שם קרא ללגליזציה. "כולם במדינה הזו כבר יודעים את האמת, חוץ מ-535 אנשים שבחרנו כדי שיעשו את הצעד הזה עבורנו בוושינגטון הבירה, זו שערוריה!"
 
הוא יצא לתמוך ביוזמה שתעלה בשנה הבאה, ותאפשר מכירת מריחואנה לכלל האוכלוסיה בקליפורניה. "לא משנה איזו צורה תלבש הלגליזציה" אומר צימר, "חשוב שנגן על זכותם של האזרחים לגדל בביתם ללא ההתערבות מעוררת החלחה של הממשל בחייהם הפרטיים בצורת רישיון-היתר-שקר-כל-שהוא".
 
"יש עדיין הרבה שאלות שהממשל צריך לענות עליהן, כמו האופן שבו מס הכנסה לא מאפשר ניהול עסקי תקין של חנויות קנאביס". הוא מקווה שזה ישתנה בקרוב ושלכל הפחות הממשל הפדרלי יואיל בטובו סוף סוף להסיר את הבדיחה שגבתה כל כך הרבה חיים במאה השנים האחרונות. אותה בדיחה לא מצחיקה שממשיכים לספר במסדרונות מגדלי שנהב השלטון "קנאביס הוא סם מסוכן ללא שום תועלת רפואית".
 
"מתייחסים לקנאביס כאילו מדובר בהרואין" הוא אומר, "כל תלמיד תיכון מסתכל על המנהיגים שלו, אוחז את ידיו בראשו ומצייץ שלוש אותיות 'WTF?!' על מה הם מדברים שמה הפסיכופטים האלה? המלך הוא עירום, מדובר בתרמית הגדולה ביותר שנעשתה במדינה הזו במאה השנים האחרונות".
 
בינתיים, ג'ון צימר, הזומבי, איש לטאה, ערפד מוצץ דם שלנו על פי הדוקטרינות של צדיקים כמו "הרשות למלחמה בסמים ובבני אדם [יימח שמה וזכרה, מי ייתן וחלק מהתיקים שנעלמו או נשרפו מארכיוניה יעלו מן האוב ]", חוזר לעסקי ההלבשה.

באשר לפיטוריו מהעסק אותו הקים יש לו רק מסר אחד לומר: "אתה מפסיד רק אם אינך מנסה לקום שוב על הרגליים, בכל פעם שאתה קם מחדש אתה מנצח".

 מקור: CNBC.