מופע האימים של המלחמה בסמים בניו מקסיקו ממשיך

מדינת ניו מקסיקו ממשיכה לספק לנו סיפורי איימים בנוסף לחיפושים אנאליים, חוקנים וקולנוסקופיות שדיווחנו לכם לפני מספר שבועות.

דיוויד אקרט נתפס "מכווץ את ישבנו", המשטרה דרשה חוקנים, קולונוסקופיה ורנטגן, לסמים ש"לא קיימים"

 

אישה מניו מקסיקו טוענת שסבלה מכאבים במשך חודשים לאחר שסוהרת ממתקן הכליאה של מחוז ברנלילו ביצעה בה חיפוש בעירום וריססה לה גז מדמיע בואגינה.

"זה שווה ערך לעינוי" אמר פיטר סימפסון בכיר באיחוד האמריקאי לזכויות האזרח בראיון שנתן.

האיחוד מגיש השבוע תביעה פדרלית בשמה של מרלין טאפיה על התקרית המזעזעת שהתרחשה לפני כשנתיים.

סימפסון טוען שתביעות בנושא זכויות האזרח מסובכות ולכן משרדו הגיש את התביעה כעת כאשר החוק עדיין מאפשר לו לעשות זאת (מעל שנתיים חלה התיישנות ע"פ חוקי זכויות האזרח בארה"ב).

לפי מסמכי בית המשפט, המשטרה עצרה את מרלין על תיק סמים קודם שבו היא הפרה את תנאי השחרור שלה. כאשר שהתה בבית המעצר מטרופוליטן טוענת טאפיה ששתי סוהרות ביצעו בה חיפוש בעירום והורו לה להתכופף מעבר למותניה. אז הם שמו לב לשקית שמבצבצת מהואגינה של טאפיה.

במקום לקחת את טאפיה לרופא שיוציא את השקית היא מספרת שאחת הסוהרות – בלנקה זאפאטר – ריססה חומר כימי ישירות על איבר מינה פעמיים.

סיפמפסון טוען שהחומר הכימי שרוסס היה למעשה גז מדמיע.

חשוב לציין שלא מדובר בתקרית חד פעמית. תרבות משטרתית שהרשתה לזה לקרות פעם אחת כנראה הרשתה לזה לקרות פעמים נוספות.

ובכן, זהו מצבה הנוכחי של המלחמה בסמים. עובדי ציבור דוחפים אצבעות, צינורות ומצלמות לרקטומים, ידיים לתוך ואגינות ומרססים גז מדמיע על איברי מין, וכל זאת בכדי להגן עלינו מעצמנו – למנוע מאיתנו להתמסטל. מרגישים בטוחים יותר??

 

תרגום – רועי גטרו

Related posts

Leave a Comment