מאות מעשני מריחואנה צפויים להתאסף במרכז סיאטל היום 6/12 כדי לחגוג את יום השנה ללגליזציה של המריחואנה.

מאות מעשני מריחואנה צפויים להתאסף במרכז סיאטל היום 6/12 כדי לחגוג את יום השנה ללגליזציה של המריחואנה . העיר נתנה את ברכתה לאירוע.

פעיל המריחואנה, בן ליווינגסטון, אומר שנדרשה הרבה עבודה לשכנע את פקידי הערייה שהאירוע  שלו חוקי וראוי להיתר.

"תהליך זה לקח יותר משלושה חודשים. היה הרבה קדימה ואחורה עם העיריה. היו להם הרבה דיונים פנימיים על אירוע זה," הוא אומר.

המסיבה, אשר יוצאת לדרך ב15:00 ביום שישי, תתקיים בסמוך לEMP באזור שאירח את FUN FOREST. המקום יוקף בגדרות פרטיות, וליווינגסטון שכר חברת אבטחה פרטית שתדאג שהאורחים בני 21 או יותר. לא תותר מכירת מריחואנה באתר.

Pot party: John 'The Freak' smokes a cigar-sized marijuana blunt after the Cannabis Freedom March in Seattle, on Saturday, May 11, 2013
Pot party: John 'The Freak' smokes a cigar-sized marijuana blunt after the Cannabis Freedom March in Seattle, on Saturday, May 11, 2013
Read more: http://www.dailymail.co.uk/news/article-2512496/Seattle-lights-mass-weed-smoking-event-celebrate-anniversary-legalization.html#ixzz2mi0cVXc7
Follow us: @MailOnline on Twitter | DailyMail on Facebook

חלק מהמבקרים ובהם קבוצת פעילים נגד סמים, שלחו מכתב לעירייה בדרישה לבטל את ההיתר למסיבה בטענה שהוא מפר מספר חוקי מדינה ואת האיסור על עישון במקומות ציבוריים. הם טענו שזה לא צריך להיות מותר במהלך Winterfest כי משפחות רבות עתידות להשתתף בחגיגה השנתית.

Antidrug Activists Try to Shut Down Pot Party

 

"איסור העישון חל על מבנים, ולא אזורי עישון חיצוניים, אומר בן, "חוק המריחואנה החדש אוסר על צריכת קנאביס במקומות ציבוריים ולא במסיבה פרטית עם בדיקות ת.ז, גדרות כפולות, ואנשי ביטחון. בנוסף, מרכז סיאטל מאפשר "גינות בירה" ב Winterfest ואלכוהול יימכר בו, אנחנו תכננו מסיבה חוקית לגמרי אמר ויוונגסטון..

אמנם המפגש הוא בעיקר מסיבה, אבל ליווינגסטון מקווה להשיג הרבה יותר מזה.

המסיבה  מנסה להצביע על כך שלחובבי החשיש וצרכני הקנביס צריכים להיות אותן הזכויות כמו לאנשים אחרים אשר משתמשים במתקני העיר..

אני חושב שהשיחה היא באמת על האם אנחנו הולכים לסבול או לשלב צרכני קנאביס בחברה שלנו.

ההיתר של ליווינגסטון מאפשר עד 500 חוגגים, אבל הוא חושב שהרבה יותר יגיעו ומקווה שזוהי רק המסיבה הראשונה של חגיגות רבות עתידיות.

'מה שעשינו במדינת וושינגטון הוא די היסטורי ואני חושב שזה שווה לחגוג ואני מאוד גאה. אני מקווה שנוכל להפיץ את זה לשאר העולם'.

 

ובנימה אופטימית זו

לחברנו אורן…חכה שעה טוב?

Related posts

Leave a Comment