עכשיו כשהקנאביס חוקי במספר מדינות בארה"ב, רעיונות עסקיים ממשיכים לזרום על מנת להבטיח שהדבר הירוק והדביק הזה יהיה נגיש לכולם.

דוגמא נוספת בנושא היא אוטובוס האוכל עם החמאה הקסומה, שמציע אוכל ברמה של 4 כוכבים שמבוססים על מריחואנה.

אוטובוס (גזלן) כזה כבר התחיל לפעול בדנבר במסיבת עישון קנאביס, ובקרוב תוכלו למצוא אוטובוס כזה גם בסיאטל. מג'יקל באטר (MEGICAL BUTTER) היא החברה שייצרה את ה"ממצא הבוטאני", מכשיר השואב חומרים מזינים מהצמח וכך ניתן להזריק זאת לחמאה, שמנים, אלכוהול, קרמים וכן הלאה. אין בידיי את המידע להסביר לכם סטלנים, אבל אתם יודעים איך זה שלוקח זמן לאנשים שמנים לעבוד בדיקת סמים ?

אז אותו עיקרון, THC האלמנט הפעיל בקנאביס לצורך העניין נדבק לתאי שומן. מכשיר המיצוי הוא דבר שכל אחד יכול לקנות במאמץ ליידע כמה שיותר אנשים שמג'קל באטר מייצרת מתוך אוטובוס באורך 12 מטר , המכונה S.A.M.I.C.H truck משאית המשמב"ב – "מ-טעמי שמחה מוזרקים במריחואנה בהישג יד", גואי גליאנו וג'רמי קופר השפים הראשיים , יבשלו מאכלים המובססים על מריחואנה בתפריט משתנה עם מנות כמו: גבינה מותכת, מרק עגבניות וכריכים כולם מיוצרים עם השימוש בחמאה הקסומה שהוכנה בעזרת מכשיר הנקרא "MB2". המייסדים והבעלים של "חמאה קסומה" קרין אנג'ל אמר לעיתון THE 420 TIMES שהוא עובד על אפליקצייה לפלאפון שתוכל לומר לכל אחד איפה המשאיות שלנו נמצאות לראות את המסעדה הבנויה שלנו בסיאטל – שם החברה ממוקמת ובסופו של דבר צי שלם של אוטובוסים שפיצות את מטעמי הגאנג'ה.
המכשיר עולה 185$ ונמכר ב2 גרסאות : 110V מתאים לצפון אמריקה , 220V מתאים לישראל, ניתן להשיגו בכתובת הזאת

בנוסף תמצאו באתר מרכיבים שדרושים להכנת החמאה ומתכונים לשימוש בה.

דרך אגב כרגע מי שירצה להזמין מישראל ייאלץ לחכות עד ה20 במאי שכן כרגע המלאי אזל לגמרי

Magical-Butter

 

 

תרגום: קובי קורקוס