לקט חדשות קנאביס להיום

לוחם שייטת הודה כי עישן סמים – והודח
הלוחם נעצר לבדיקה שגרתית על ידי המשטרה וברכבו נמצא חשיש. מפקד הקומנדו הימי אל"מ ר' הורה להדיחו לאלתר

דיווח למפקדיו על האירוע. לוחמי השייטת - צילום ארכיון

השוטרים מצאו ג'וינט בחפיסת סיגריות שהייתה ברכב, אך הלוחם טען להגנתו כי לא מדובר בסמים שלו אלא של חברו והוא שוחרר לאחר שהשוטרים במחסום קיבלו את גרסתו לאירוע. אתמול בבוקר בעת ששב ליחידתו דיווח על התקרית למפקדיו. "הלוחם הגיע ליחידה וכמו כל לוחם ממושמע ב'שייטת' סיפר על מה שאירע לו ביום שישי בערב", הסביר גורם בחיל הים.

nrg

 

גרמן: "לתת קנאביס לכל חולה הזקוק לזה"
בדרך להקלה משמעותית במתן הסם לחולים? שרת הבריאות מתכוננת לקיים דיון רפואי מקיף בדבר היתרונות והחסרונות שלו

יעל גרמן שרת הבריאות

"חייבים לגבש דעה בנוגע לקנאביס", אמרה גרמן ל'מעריב'. "שואלים אותי אם אני בעד או נגד, אבל כדי לקבוע את דעתי אני צריכה להתבסס על ממצאים. אני מאוד פתוחה לשמוע את אלה שמדברים בעד הקנאביס".

nrg

 

הידעתם? המקום החדש לקנות בו סמים זה אינסטגרם

בעקבות תחקיר של ה-BBC נחשף כי אינסטגרם משמשת כפלטפורמה למכירת מגוון רחב של סמים, החל במריחואנה, דרך קודאין וזנקס, ועד MDMA. בגלל שבזמן פתיחת חשבון חדש בשירות לא צריך לספק פרטים מזהים אמיתיים, סוחרים פשוט פותחים חשבון פיקטיבי בשירות ומעלים תמונות של מרכולתם:

feeder

נתפסו 3,000 כדורי אקסטזי

שני משלוחים נתפסו על ידי חוקרי יחידת סמים ומודיעין במכס נתב"ג ומרכז. מדובר בסם מסוג יאבה, הגורם להתפרצויות אלימות ולנזק לכליות ולריאות
/בכ/ב

port2port

 

צפו: מיילי סיירוס מעשנת מריחואנה בטקס פרסי MTV אירופה

הזמרת הצעירה גנבה את ההצגה בטקס פרסי MTV אירופה שנערך באמסטרדם לאחר שהדליקה ג'וינט על הבמה. "אני רוצה להודות למעריצים שלי ולטרי ריצ'רדסון. לא הצלחתי להכניס את הפרס לארנק אבל כן מצאתי שם משהו", הכריזה סיירוס, הוציאה ג'וינט והדליקה אותו לצלילי זעקות אלפי המעריצים שנכחו באולם.

 

nana10

כתיבת תגובה