מריחואנה רפואית כטיפול בהפרעות אכילה

לפחות 24 מיליון אמריקאים בכל הגילים ומכל המינים סובלים כרגע מהפרעות אכילה ומחקרים מראים שיש להן את שיעור התמותה הגבוה ביותר מכל מחלות הנפש. לאור נתונים אלה, זה מדהים שהפרעות אכילה לעתים קרובות עדיין לא נחשבות "כהתוויה מאושרת" תחת חוקי המריחואנה הרפואית במדינה.

החוויה האנושית היא מגוונת וזה לא הגיוני בעליל שמצבים רפואיים מסוימים זכאים וחלק לא. האם אנחנו באמת צריכים לחכות עד שאנשים יהיו על ערש דווי לפני שהם יוכלו לקבל באופן חוקי את השימוש במריחואנה? מה לגבי טיפול מונע שעוזר לשמור על הבריאות, במקום מדיניות שכופה על החולים טיפול במחלות שהתפתחותן התקדמה בשל חוסר טיפול?

מחקרים הראו כי הקנבינואיד Delta9 – Tetrahydrocannabinol) THC) מגרה באופן טבעי את התיאבון. השימוש במריחואנה לטיפול בהפרעות אכילה יכול להיות מאוד שימושי בעידוד אכילה מרצון ועלייה במשקל. למרות שהפרעות אכילה הן מורכבות מאוד ולא ניתן לרפאם באופן מלא על ידי המריחואנה בלבד, לגרום לאנשים לאכול מרצונם הוא שלב קריטי להצלחת ההתגברות על הפרעות אכילה.

measure

התמודדות עם הפרעת אכילה היא קרב קשה כשלעצמו,ואין צורך להתעלם מכבוד המטופל בתהליך הריפוי. הנוהג של פיטום נשים וגברים בניגוד לרצונם כצורה של טיפול הוא דרך בלתי אנושית וארכאית של טיפול בחולים ובכל זאת נשארת בפרוטוקול כטיפול סטנדרטי. ברור שאנשי מקצוע רפואיים זקוקים למידע נוסף ולחינוך על איך מריחואנה יכולה לעזור סובלים מהפרעות אכילה, אבל מה שלא תקין הוא שרופאים ומרכזי טיפול פועלים כשומרי סף ומעכבים את המריחואנה הרפואית כאופציה לגיטימית לטיפול בהפרעות. הגישה למריחואנה רפואית לאלה הסובלים מהפרעות אכילה צריכה להיות אופציה חיונית ולגיטימית.

השימוש במריחואנה לטיפול בהפרעות אכילה לא יהיה טיפול מתאים לכל אדם. עם זאת, כשאישה או גבר נאבקים עם הרגלי אכילה גרועים ודימוי גוף בעייתי, מריחואנה פחות או יותר יכולה להציל אותם בזכות סגולותיה מעוררות התיאבון.

ed__anorexia_by_kateannexterrasochi

מגיע לאנשים להיות מושכלים באופן מלא על מריחואנה רפואית כדרך פוטנציאלית מוצלחת להתאוששות. אולי אם הם ידעו שיש טיפול בטוח, טבעי וזמין להפרעות אכילה, הם יהיו מוכנים יותר להחשף לפנות לטיפול.

עורכי דין/נציגי ציבור צריכים לטעון להכללה של הפרעות אכילה כתנאי המכשיר גישה למריחואנה רפואית. אם אנחנו יכולים לספק אפשרויות טיפול בטוחות עבור אותם 24 מיליון אנשים שאובחנו עם הפרעת אכילה – בלי לקחת בחשבון את המספר הגלובלי ואת אלא שאינן מדווחות – נוכל לעשות שינוי אמיתי.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה