לכבוד שרת הבריאות הגב יעל גרמן 17.01.2014

לידיעת:
מבקר המדינה כבוד השופט יוסף שפירא
יו"ר וועדת הבריאות ח"כ חיים כץ
ח"כ פיגלין משה
ח"כ תמר זנדברג
מנכ"ל משרד הבריאות רוני גמזו
מנכ"ל יק"ר יובל לנגשפט
אברום בורג
פורום המגדלים
תכנית שאיפות גדולות YNET אברי גלעד
כלקבוצות פייסבוק בנושא הקנביס הרפואי

סיפור בשלושה צדדים

מצד אחד משרד הבריאות מצד שני יק"ר ומצד שלישי החולים המסכנים.

מצד אחד משרד הבריאות הקים את יק"ר העביר החלטות ממשלה התפאר בכל מדיה אפשרית שלחולים לא יהיו עוד סבל עיכובים ופגיעה בבריאות הוסיף רופאים מנהלים פקידות וכלום!!! לא מפקח ולא מנהל!!!

מצד שני יק"ר הוקם, מונו בעלי שכר ותפקידים יש משרדים יש פקידות וכלום!!!לא מפקח לא מנהל ולא משרת חולים להפך מתעלל בחולים!!!.

צד שלישי החולים המסכנים
אחרונים בשרשרת המזל או שיש ואו שאין מזל ששמו "רישיון לקנביס רפואי".(צריך את אראלה ממפעל בפיס גם שם זה 1 למיליון )

להלן הסיפור:

1. בתאריך 17.12.13 העברתי בפקס אישורים רפואיים והמלצת רופא מומחה להארכת רישיון בקנביס הרפואי שלי (יש לי רישיון 6 שנים)

2. למחרת התקשרתי ליק"ר המתנתי על הקו כשלוש שעות בתקליט נשמע שמי ששלח פקס ומספר הטלפון שלו מופיע על הטפסים יקבל תשובה תוך 4 שעות על הגעת הפקס בSMS כמובן לא קבלתי!!! לאחר כמה ימים עם נסיונות יום יומיים של עשרות המתנות עד ארבע שעות על הקו !!!!!!!!!(מצ"ב דוגמה)נאמר לי ע"י הפקידות שיש להמתין עד שלושים (30) ימי עסקים משמעות הדבר לפחות שישה שבועות (כאילו קניתי מקרר ואולי בית)היכן 30 הרופאים לפני שנה עם רופא אחד וחצי פקידה (שני מלאכים) קיבלתי את הארכת הרישיון שלי בארבעה ימים .לאחר יומיים נאמר לי שהמדפסת מקולקלת יומיים ומחכים לטכנאי פניתי ללשכת השרה והיועצת שלה (אביבה) לאחר תגובה שבשלב זה לא לציטוט דאגה למדפסות חילופיות!! ובמשך יום יום עם המתנות אין סופיות על הקו גם עם יועצת השרה כולל אמירות של המערכת(לא לציטוט) שיש יק"ר בירושלים אבל אין תוכנה(לא עומדים ביעד ההתקנה) ופקידה ונהג יורדים לאברבנל ושם !?!? "מתבשלים הדברים".

3. אני רוצה לציין שמה-01.01.14 אני עבריין צמרת משתמש בקנביס ללא רישיון באחריות ועל אחריות שרת הבריאות.

4. והשיא האולמפי החדש אתמול ה16.01.14 התבשרתי שיש רישיון כבר כמה ימים, לא ידוע כמה, אבל הוא תויק בארכיון של היק"ר במקום בהנפקות מאושרות והעברה למגדל ולחולה ואני יודע שאני בסיפור התיוק הלקוי לא לבד הבשורה הגיעה אלי כמובן ע"י נציג המגדל ולא ע"י נציגי היק"ר ואו השרה למרות פניותי למשרדה ולמרות הבטחות השרה בכל אמצאי המדיה שמי יפנה אליה יטופל יסודי.

5. אם נציג המגדל לא היה במקום חיפש וחפר המחדל אולי היה מתגלה בעוד X ימים ואם בכלל.

6. וזו ההוכחה לצורך החשוב בקשר בין המגדל לחולה הפקידים רואים אותנו החולים המסכנים כמספרי ת.ז. בלבד באים לעבודה בתחילת יום מסיימים בסוף יום ולמחרת חוזרים למספרים צריך לערוך לכל יחידת היק"ר (כולל פקידות)סיורים בבתי חולים כדוגמת סיורי תלמידים בבית לוינשטיין בנושא תאונות דרכים שיבינו את חשיבות ורגישות החולים המשתמשים בקנביס שכל חולה הוא עולם ומלואו

7. מצ"ב אחת ההמתנות בטלפון

8. אני חושב שזו בושה וחרפה שבמאה ה-21 כך מתנהלים על גבם של החולים.

9. באחת השיחות עם! לא לציטוט הצעתי את עזרתי ועזרת חבריי החולים לבוא בהתנדבות ליק"ר לצמצם את הפיגורים ולתרום את ניסיונו בניהול וארגון ונעניתי בשלילה .

מצפה לפגישה אישית עם השרה (בקשתי כבר פעמיים)

בברכה
פרידמן קובי
050-2704488

Related posts

Leave a Comment