לגליצזיה של סמים בגירסא מצויירת למבוגרים

בסרטון הנ"ל, קיימות דמויות כמו קייט מוס, הארי פוטר, פרדי קרוגר, ג'אן פרנקו פיני, וקארלו ג'ובאנרדי. הסרטון שהועלה לא מזמן באיטליה בה להמחיש את היתרונות בלגלזציה של מריחואנה. ואיך המריחואנה רק תשפר את החיים של האוכלוסייה האיטלקית.


צריך ללחוץ על כפתור "Captions" לקבלת כתוביות תרגום של גוגל (מצחיק אבל מובן).

לפני 20 שנה, משאל עם כזה היה מוצג לפרלמנט האיטלקי, והאוכלוסייה הייתה צריכה להחליט. אבל כמו תמיד, בפרלמט יושבים כאלה שבעד וכאלה שנגד. קארלו ג'ונאברדי הצליח להשפיע לרעה, ולשכנע את הציבור שלחוקק את חוק הקנאביס זאת תהיה החלטה גרועה, הציבור לא תמך במשאל העם, ומשאל העם נפל.

באיטליה יש לפחות כשלוש מיליון משתמשים, לפחות כל איטלקי עישן פעם בחיים, איסור בשימוש בקנאביס מביא לתוצאות חריפות בכל תחומי המדינה, רפואי ,פלילי ,כלכלי וכו. לפי הנאמר בסרטון,למלחמה בסמים אין שום הגיון, האיסור לא עובד, וזה כבר הוכיח את עצמו במציאות של החיים על ידי השוואה למדינות כמו הולנד ופרטוגל שהתקדמו קדימה, ואכן שפרו את איכות החיים שלהם על ידי הכנסת צמח הקנאביס למעגל הלגלזציה.

הסרטון מבקש להכנס לתודעה של אנשים שמאמינים שעישון מריחואנה חוקית ישפר את איכות החיים בכל התחומים. לא עוד עצירת אדם על החזקה קטנה והושבתו ליד אדם שהטריד מינית.

יותר מזה, מרשמים רפואיים לאנשים שחולים בכל מיני מחלות ,שמחקרים כבר הוכיחו שיכולים לסייעה בהתמודדות עם מחלות שונות.

אז אין מה לדבר, כדי לקדם את איכות החיים בכל התחומים באיטליה, יש לחתום על משאל עם זה.

אוסף החתימות נסגר ב-20 בספטמבר עם 200,000 חתימות.

ההכנסה הנקיה של הכסף, תוביל לבניית בתי חולים. אם במידה והחוק יעבור, הוא יהיה קשור לתחום הבריאות והכלכלה בכל מקרה, וזה משפר את איכות החיים של המדינה בכל התחומים.

תורגם מאיטלקית ע"י פולי שבל לויטסקי

Related posts

Leave a Comment