כמוסות שמן קוקוס עם שמן קנאביס – נס רפואי?

קנאביס ושמן קוקוס:

כמוסות מריחואנה רפואית רוויות בשמן קוקוס הן דרך חלופית לשימוש בקנאביס רפואי מבלי לשאוף אותו באמצעות עישון. שמן קנאביס בתוספת שמן קוקוס גם מאפשר כניסה קלה יותר אל תוך הכבד ששם הוא יכול להיספג במהירות.

שמן קוקוס הוא גם מעולה בגלל הכמות הגבוהה של חומצות שומן חיוניות שהופכות אותו לגורם מקשר מצויין לקנבינואידים. שלא לדבר על התכונות הבריאותיות המדהימות שלו. מחצית מהשומן בשמן קוקוס מורכב משומנים שאינם מצויים בתדירות גבוהה בטבע, כמו חומצה לאורית.

חומצה לאורית כבר הוכתרה כ"נס" בשל יכולות קידום הבריאות שלה ונמצאת גם בחלב אם. למעשה, ניתן למצוא אותה רק בשלושה מקורות תזונתיים בכמויות קטנות, בשומן חמאה ובכמויות גדולות יותר בליבת דקלים ושמן קוקוס.

בגוף, חומצת לאורית מומרת למונולאורין, שהוא חומר אנטיויראלי חזק, חומר אנטיבקטריאלי ואנטי פרוטוזואלי. בגלל שמונולאורין הוא מונוגליצריד, הוא יכול להרוג ווירוסים מצופי שומן הכוללים חצבת, שפעת , איידס, הרפס ומספר רב של חיידקים פתוגניים.

עדות -סיפור הצלחה:

בעוד רבים מעדיפים להישאר חשדנים לגבי היתרונות הטיפוליים של הקנאביס, סטן וברברה ראטנר משוכנעים לגבי יעילותם. הזוג ראטנר נאבק בסרטן מספר פעמים ושרד כדי שכולנו נוכל ללמוד מהניסיון שלו.

לבארב היו שני התקפים של סרטן השד וסטן אובחן לפני 20 שנה עם סרטן לימפומה שאינו הודג'קין, אשר לאחר טיפול, נעלם. עם זאת, בשנת 2011, הסרטן חזר. בלוטות סרטניות בריאותיו אובחנו ומאוחר יותר נאמר לו שהסרטן התפשט למוחו. התחזית הייתה קודרת מאוד.

בעודו עובר את הטיפולים הקשים של כימותרפיה והקרנות, סטן ומשפחתו רצו למצוא פתרון טבעי שיעזור להם לשפר את איכות החיים שלו ואולי אפילו להאריך אותה. כששמעו שקנאביס יעיל בסיוע עם הכאב ועם ההשפעות השליליות האחרות של הכימותרפיה, הם היו מוכנים לתת לזה צ'אנס. על פי סטן ובארב, הקנאביס היה "כרטיס הזהב שלהם."

בתם של הזוג ראטנר, קורין ובעלה, עשו קצת מחקר באינטרנט והחליטו כי קפסולת קנאביס רוויה בשמן קוקוס תהיה בחירה טובה. אחרי שבועיים של לקיחת הכמוסה, סטן היה מסוגל לוותר על מיכל החמצן שאליו היה קשור לאורך כל שעות היממה. הוא התחיל לעלות במשקל, לישון טוב יותר ולהתחזק באופן כללי. לאחר מספר חודשים, סריקת המוח גילתה כי הסרטן של סטן נעלם לחלוטין.

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

לתגובה