כמה זמן THC נשאר בגוף שלך?

משך הזמן שהגוף שלך שומר עקבות של מריחואנה תלוי במספר גורמים, הכוללים את מספר הפעמים שאתה מעשן וקצב חילוף החומרים שלך.

בדיקת שתן היא הדרך הנפוצה ביותר לגילוי שימוש במריחואנה. בארצות הברית, מעסיקים רבים דורשים מעובדים נוכחיים או פוטנציאלים לעבור בדיקת שתן.

אבל כמה זמן מריחואנה תופיע בשתן שלך אחרי שאתה מפסיק לעשן? למרבה הצער, התשובה המדויקת היחידה היא: זה תלוי.

THC לעומת THC-COOH:

THC הוא המרכיב הפעיל במריחואנה שאחראי על תחושת ה"היי". עם זאת, בדיקות השתן מזהות כימיקל שונה הנקרא THC-COOH.

THC-COOH הוא מטבוליט של THC. הוא מיוצר כאשר הכבד מפרק את ה-THC ונשאר בגוף למשך זמן רב יותר.

רמת החיתוך הנפוצה ביותר עבור THC-COOH בשימוש על ידי חברות בדיקות הסמים היא 50 ננוגרם/מ"ל​​. רמות סף פחות נפוצות הן 20 ננוגרם/מ"ל ​​ו-10 ננוגרם/מ"ל​​.

אורך תקופת הזיהוי:

אף אחד לא באמת יכול לומר כמה זמן המריחואנה תישאר בגוף שלך, שכן קצב חילוף החומרים של THC משתנה מאדם לאדם. כמות המריחואנה הנצרכת יכולה גם לשנות את חלון הזמן שהגוף שלך שומר עקבות של THC.

אך למרות זאת, מחקרים מספקים מספר תובנות לגבי כמות הזמן שהאדם הממוצע ימצא חיובי לעקבות מריחואנה בשתן.

how-thc-system-chart

משתמשים מזדמנים:

מישהו שמעשן מדי פעם – או בפעם הראשונה – סביר להניח שהבדיקה שלו תצא חיובית 1-3 ימים לאחר מכן, על פי בדיקה של בית הדין הארצי לסמים. אבל תוך 4 ימים, משתמשי קנאביס מזדמנים אמורים להיות מתחת לסף ה-50 ננוגרם/מ"ל​​.

"לשימוש מזדמן במריחואנה (או שימוש באירוע יחיד), ברמת ה-50 ננוגרם/מ"ל​​, זה יהיה יוצא דופן לזהות קנבינואידים בשתן מעבר ל3-4 ימים לאחר אפיזודת העישון."

משתמשים תכופים:

מחקרים מראים שמי שמעשן לעתים קרובות יכול לצפות לתשובה חיובית סביב שבוע לאחר השימוש אחרון. לאחר 10 ימים, המשתמשים התכופים אמורים לעבור בדיקת שתן על סף ה-50 ננוגרם/מ"ל ​​.

" בהתבסס על הראיות המדעיות האחרונות, בריכוז של 50 ננוגרם/מ"ל ​​לצורך זיהוי קנבינואידים בשתן , זה יהיה לא סביר עבור משתמש כרוני לייצר תוצאה חיובית בבדיקת שתן ליותר מ 10 ימים לאחר אפיזודת העישון האחרונה."

עם זאת, אין ערובה לכך שמעשן חשיש כבד יהיה חופשי ממטבוליטים של THC לאחר 10 ימים. מחקרים מראים שזה אפשרי עבור חלק מהמשתמשים לקבל תוצאה חיובית לתקופה של עד חודש לאחר השימוש אחרון.

במקרה קיצוני אחד, אדם שדיווח על שימוש כבד במריחואנה במשך 10 שנים קיבל תוצאה חיובית (מעל 20 ננוגרם/מ"ל ) לתקופה של עד 67 ימים לאחר השימוש אחרון.

איך לעבור בדיקת שתן:

אמנם ישנם מספר מוצרים המשווקים כניקוי שתן, יש כנראה סיבה טובה להיות ספקן לגבי הטענות שלהם.

שתיית כמות מוגזמת של נוזלים עשויה להיות הפתרון המדעי ביותר, שכן הם באופן טבעי מדללים כל דבר שנמצא בשתן שלך.

אולם שתייה של יותר מדי מים יכולה "לקלקל" את הבדיקה. שתן מדולל מדי עשוי להיות מזוהה ודחוי על ידי בדיקות המעבדה כשתן שעבר "טיפול". ובכל זאת, זה יכול לקנות לך קצת זמן למבחן חוזר, בהתאם לנסיבות.

Related posts

Leave a Comment