כך נראים 100 ק"ג חשיש שנתפסו בגבול מצרים

ארבעה תושבי מצרים ניסו להבריח  100 ק"ג חשיש ונתפסו על הגדר, באזור לוד תפסו לוחמי מג"ב במאזדה חשודה עוד תשעה קילוגרמים..

זרם הברחות הסמים לישראל לא פוסק לרגע: תוך פחות מיממה תפסו (11.11) שוטרי משמר הגבול ולוחמי ימ"ס 109 ק"ג חשיש.

 

התפיסה העיקרית אירעה על קו הגבול הדרום מערבי של ישראל. ארבעה תושבי מצרים נעצרו עם חמישה שקים שהכילו מעל 100 ק"ג חשיש. הארבעה נתפסו עקב פעילות ממושכת של לוחמי יחידת המסתערבים (ימ"ס) במשמר הגבול מחוז דרום, שפועלת לכל אורך קו הגבול עם מצרים. הלוחמים זיהו ארבע דמויות חשודות המנסות לעבור לצד הישראלי. הם זוהו חותכים את הגדר ואף חוצים אותה כשעל גבם שקים גדולים, ופניהם מזרחה לתוך שטח ישראל.

 

לאחר מרדף משולב, רגלי ורכוב, הצליחו לוחמי ימ״ס לעצור את החשודים. ברשותם נתפסו עשרות קילוגרמים חשיש בתוך שקים (סנדוקות). לפי החשד, הם התכוונו להעביר את הסחורה לחוליה מהצד הישראלי. משהתברר כי החשודים מצרים הם נלקחו להמשך חקירה וטיפול בשב״כ.

hashish 9 kg 13-11-13 - 400

תפיסה נוספת היתה פחות מיממה קודם לכן במרכז הארץ. לוחמי מג״ב עצרו חשוד עם 56 פלטות של חשיש במשקל של תשע קילוגרם, ו-50 אלף שקל במזומן. תחילתו של האירוע בסביבות 23:30, אז התקבל דיווח על חשוד הנוהג ברכב מסוג מזדה בצבע אפור אשר נמלט משוטרים באזור לוד. לוחמי יחידת כפרית שפלה של מג"ב החלו לבצע סריקות. לאחר מספר דקות הבחין אחד הצוותים ברכב העונה לתיאור אשר עומד בצידי הדרך במחלף נשרים על כביש 6. שלושת הלוחמים ביצעו סגירה והפתיעו את החשוד ברכב. לאחר חיפוש נמצא תיק שהכיל את החשיש והכסף.

 

Related posts

Leave a Comment