כוחות הפרו-קנאביס נחושים להכשיר קנאביס מסחרי ב-13 מדינות נוספות עד 2017

מעודדים מהצלחתם בקלפיות ביום שלישי, תומכי מריחואנה אומרים שהם ינסו עכשיו להפוך את הקנאביס לחוקי באופן מלא ב-13 מדינות נוספות עד שנת 2017.

התנועה קיבלה תנופה חדשה בכל רחבי ארה"ב ביום הבחירות לאחרונה, כמצביעים בשלוש מדינות אישרו צעדים סימליים ללגליזציה עם אחוזי הצבעה גבוהים.

פורטלנד, מיין, הפכה לעיר החוף המזרחי הראשונה להכשיר מריחואנה. בקולורדו אושר 25 אחוז מס על קנאביס. ומצביעים בערים של מישיגן 'לנסינג, ג'קסון ופרנדייל' החליטו להסיר את כל העונשים על שימוש בקנאביס.

"רוב תושבי פורטלנד, כמו רוב האמריקאים, מאסו בחוקי המריחואנה הכושלים באומה שלנו", אמר דיוויד בויאר, המנהל הפוליטי של פרויקט מדיניות המריחואנה במיין (MPP).

אם אסיפת החתימות לעתירה תצליח, מצביעי אלסקה צפויים לשקול לגליזציה, כבר בשנת 2014. בשנת 2016, הקבוצה תנסה להעלות את נושא הלגליזציה להצבעה באריזונה, קליפורניה, מיין, מסצ'וסטס, מונטנה ונבאדה.

הקבוצה תנסה לגרום למחוקקים לעשות את העבודה בדלאוור, הוואי, מרילנד, ניו המפשייר, רוד איילנד וורמונט.

"קולורדו היא הוכחה לשאר העם שניתן לסיים את האיסור על מריחואנה ולהסדיר בהצלחה מכירת מריחואנה כמו אלכוהול", אמר מייסון טברט, מנהל התקשורת עבור פרויקט מדיניות המריחואנה בדנוור (MPP).

טברט אמר שהחוק החדש יגייס מיליוני דולרים בכל שנה לבתי הספר של המדינה, במקום שהכסף יעבור לסוחרי סמים. הוא הוסיף שזה היה "רק עניין של זמן" לפני שמדינות אחרות יאמצו תוכניות דומות.

Related posts

Leave a Comment