יחימוביץ': טעיתי כשהכחשתי עישון סמים, חששתי מהתגובות

יו"ר העבודה התייחסה לראשונה להצהרותיה הסותרות, לאחר שהשבוע הצהירה שעישנה סמים בעבר – בניגוד לראיון עמה בוואלה! חדשות. "ייתכן שיש מקום לשינוי מדיניות הפללת המעשנים"

התייחסות ראשונה של יחימוביץ' להצהרותיה הסותרות: יו"ר העבודה הצהירה השבוע בראיון לערוץ הכנסת כי עישנה בעבר סמים קלים, אולם אתמול נחשף בוואלה! חדשות כי בראיון שערך עמה ינון מגל לפני כשנה, הכחישה יחימוביץ' שעישנה סמים בעבר. אמש (שישי) הסבירה יו"ר האופוזיציה את שתי התשובות השונות שסיפקה. "אני מניחה שאז (לפני כשנה, כשהכחישה שימוש בסמים קלים – ע"נ) השבתי כך מתוך חשש איך תתקבל תשובה אחרת, וזו היתה כמובן טעות, טעות שלשמחתי היתה לי הזדמנות לתקן השבוע. אני מזמינה גם פוליטיקאים אחרים לעשות את התיקון הזה", כתבה יחימוביץ' במייל השבועי לפעיליה.

 

יצוין כי עד כה סירבה יו"ר האופוזיציה להתייחס בפירוט לנושא. בכנסים שקדמו לבחירות הכלליות נהגה יחימוביץ' לומר כי היא מתנגדת ללגליזציה, אך סירבה להרחיב בנושא בטענה כי מדובר בעניין "לא חשוב אל מול האתגרים בפניהם ניצבת החברה הישראלית". גורמים במפלגת העבודה העריכו השבוע כי הצהרתה של יחימוביץ' שעישנה, כמו גם דבריה בעד הצורך לבדוק את מדיניות אי- ההפללה של מעשני מריחואנה נועדה ללכד סביבה תומכים צעירים לקראת הפריימריז לראשות המפלגה. ואולם, לא מן הנמנע שהעיסוק המוגבר בנושא, דווקא יזיק לה בקרב קהל המתפקדים המבוגר ערב הפריימריז לראשות העבודה.

המשך קריאה

news.walla

Related posts

Leave a Comment