חנות ראשונה למכירת מריחואנה תפתח במרכז קולורדו – רישיון ראשון

זה לא יקרה לפני הקניות לחג המולד, אך זה בהחלט מעלה את מצב הרוח לחג. הוגש רישיון ראשון לחנות מריחואנה. עוד כ-100 חנויות, צפויות להיפתח בראשון לינואר בקולורדו.

עד כה הגיבורה, או ה'גברת הראשונה' של הסיפור שלנו היא "אנני". מדובר בחנות מריחואנה רפואית שממוקמת במרכז קולורדו, והיא הנמען הראשון לרישיון למכירת קנאביס לשעות הפנאי. המשמעות, "אנני" תוכל למכור מריחואנה לכל מי שמלאו לו 21, ולא רק לחולים הזקוקים למריחואנה רפואית.

תומכי החשיש ציינו שראש משטרת מרכז העיר העניק את הרישיון לחנות בעצמו. "זהו צעד היסטורי" אמר סרן ניל פרנקלין, קצין משטרה לשעבר, המשמש כיושב ראש "אכיפת החוק נגד האיסור", קבוצה של גורמי אכיפת החוק המתנגדים למלחמה בסמים.

הפתיחה הרשמית קורת כשנה אחרי שהמצביעים אישרו תוכנית מיסוי ומכירה של מריחואנה – כמו שקיים כיום לאלכוהול. חנויות רבות שעד היום יועדו לחולים, יזכו במעגל לקוחות חדש וגדול יותר.

"לראשונה בהיסטוריה, אלו המוכרים מריחואנה מקבלים רישיון מהמדינה במקום מהגנגסטר המקומי" אמר מייסון טוורט, אחד ממפיקי מסע הפרסום ללגליזציה בקולורדו, בשנה שעברה.

קולורדו עוקפת את וושינגטון, המדינה הנוספת והיחידה שאישרה שימוש במריחואנה לשעות הפנאי. בנוסף 20 מדינות ברחבי ארצות הברית מאפשרות מכירה של קנאביס רפואי.

רק השבוע החלו נציגי מדינת וושינגטון, לקבל בקשות לרישיון לחניות למכירת קנאביס. עד סוף האביב צפויות להיפתח שם 300 חנויות.

 

Related posts

Leave a Comment