חמש דברים מדהימים על מריחואנה שלא ידעתם

לוקח עובדה אחת שפוגעת בלב כדי להשפיע על דעתו של אדם. אולי אחת מהעובדות הבאות יעשה את זה בשבילך. הנה חמישה דברים על מריחואנה שאולי לא ידעת:


 1. THC ו CBD, הקנבינואידים העיקריים במריחואנה, שניהם רוצחי סרטן.
  לא, אני לא מדבר על שימוש במריחואנה כדי לעזור לנהל את תופעות הלוואי של הסרטן. הקנבינואידים עצמם אנטי-סרטניים.
  מחקר מספרד
  מחקר מקליפורניה

 2. מריחואנה גורמת ל-neurogenesis. במונחים של הדיוט: זה מוביל לצמיחת תאי מוח חדשים.
  רגע …. המריחואנה אמורה להרוג את תאי מוח, נכון?

  לא נכון!

  לפי מחקרים, קנאביס אולי אפילו יכול לעזור לאנשים הסובלים מתסמונת דו קוטבית.

 3. שיעורי התאבדות נמוכים יותר באזורים שבהם מריחואנה רפואית זמינה.
  מהמחקר:

  "התוצאות שלנו מראות כי העברת חוק מריחואנה רפואית קשורה לירידה של כמעט 5% בשיעור ההתאבדות הכולל, ירידה של 11% בשיעור ההתאבדות של גברים בגילאי 20-29 , וירידה של 9% בשיעור ההתאבדות של גברים בגילאי 30-39".

 4. יש אפס ראיות לכך שהמריחואנה גורמת לניזק ריאה משמעותי.
  בעוד האידוי מוצג תמיד בתור השיטה הבטוחה ביותר של צריכת מריחואנה, המחקר הגדול ביותר מסוגו הציע שעישון מריחואנה בלבד אינו מזיק.

  בהתחשב שהזפת בעשן המריחואנה יכול להכיל כמה חומרים מסרטנים ומזיקים כמו עשן סיגריות, מחקר זה מחזק את הרעיון שהמריחואנה היא אנטי סרטנית בעצם. נראה שלצמח עצמו יש השפעה מקזזת למאפיינים המזיקים של עשן.

 5. ישנם שני סוגים שונים לחלוטין של מריחואנה, שניהם עם השפעות שונות על המשתמש.

  אחת הטעויות הגדולות ביותר שנעשות על ידי אנשים שמנסים מריחואנה ומייד חושבים שזה "לא בשבילם". זה בהחלט לא לכולם, אבל מה אם הם פשוט ניסו את הסוג הלא נכון?

  סאטיבה הם בדרך כלל זני יום המשמשים כדי לשפר את החוויה של אירועים חברתיים, זמן בטבע או האזנה למוסיקה חדשה. מטפלים לעתים קרובות ממליצים על זני סאטיבה עבור חולים המבקשים הקלה מדיכאון, תסמונת פוסט טראומטית, עייפות ועוד כמה סוגים של חרדה וכאב. חלק מהחולים אף מדווחים על השפעות חיוביות על הפרעות קשב וריכוז בזמן טיפולים תרופתיים עם זני סאטיבה. למרות שסאטיבה מייצר אפקט מהנה, הוא בדרך כלל האשם ל"התחרפנות" של משתמשים חסרי ניסיון במהלך אחד מנסיונות העישון הראשונים שלהם.

  אינדיקה לעתים קרובות מעושן בלילה בשל ההשפעה הנרקוטית על המשתמש. זני אינדיקה הם מושלמים עבור משתמשים הסובלים מכל סוג של כאב, בחילה או חרדה. הם גם עדיפים למשתמשים מתחילים בזמן שהם מסתגלים לצמח. האינדיקה הוא פופולרי למדיטציה או יוגה בשל איכויות מרגיעות נפש.

  הסבר נרחב יותר על שתי הקטגוריות.


מריחואנה היא לא עבור כולם. שום דבר לא מתאים לכולם.

אבל אנחנו צריכים לזרוק אנשים לכלובים בשביל זה?

נראה אותכם מעיזים לומר כן.

לכתבה המקורית

Related posts

Leave a Comment