חלוצי תעשיית המריחואנה: סיגריית המריחואנה האלקטרונית

טוד מיטשם מקווה שההשקעה שלו ושל שותפיו בתעשיית המריחואנה המשגשגת של קולורדו לא תאכזב ותעמוד בציפיות שלו להפוך ל"גוגל של הקנאביס."


החברה שלהם, Open Vape, מייצרת מוצר הדומה לסיגריה אלקטרונית. זהו מכשיר דמוי עט שמחמם מחסנית מלאה בשמן חשיש מטוהר, המאפשר למשתמשים אלטרנטיבה דיסקרטית לעישון סיגריית מריחואנה.

Open Vape הוקמה בדיוק כשתעשיית המריחואנה התחילה להמריא. בשנת 2013, Open Vape גדלה ב-1,600 אחוז, עוד לפני שהלגליזציה של מכירות המריחואנה למטרות פנאי נכנסו לתוקף בקולורדו.

ככל שמספר מעשני הקנאביס גובר, בערך 6,600 משתמשים חדשים בכל יום, על פי מחלקת הבריאות ושירותי האנוש, כך גם הלקוחות של Open Vape. טוד מיטשם אומר שבשלוש המדינות קולורדו, קליפורניה ווושינגטון, החברה מוכרת כ -270,000 מכשירים בחודש. הוא מעריך שהחברה מוכרת "מחסנית מילוי אחת כל 30 שניות."

מיטשם מעריך שתעשיית הקנאביס תהיה בשווי של-14 מיליארד דולר עד שנת 2018, והוא מקווה כי Open Vape תהפול לחברה של מיליארד דולר בשנים הקרובות. משאלת לב? יתכן. אבל עם תעשיית מריחואנה לאומית שצפויה להגיע למכירות של 2.57 מיליארד דולר בשנת הכספים הבאה, מיטשם אומר, "זה יהיה הרגע שבו נוכל לראות את הקסם האמיתי קורה."

Related posts

Leave a Comment