בית / חדשות / בעולם / חייל ששירת בעיראק עם פוסט טראומה ביצע את הרכישה החוקית הראשונה בקולורדו של מריחואנה למטרות פנאי
חייל ששירת בעיראק עם פוסט טראומה ביצע את הרכישה החוקית הראשונה בקולורדו של מריחואנה למטרות פנאי

חייל ששירת בעיראק עם פוסט טראומה ביצע את הרכישה החוקית הראשונה בקולורדו של מריחואנה למטרות פנאי

תעשיית המריחואנה למטרות פנאי של קולורדו נפתחה בבעיטה (היום) יום רביעי, עם ותיק מלחמה מעיראק שסובל מהפרעת דחק פוסט טראומטית שביצע את רכישת המריחואנה הראשונה על פי החוק החדש.

שון אזאריתי מדנבר, שתמך במסע לתיקון ה-64, קנה 3.5 גרם של זן בשם באבא כוש וכמהין מאכל רווי מריחואנה עבור 59 דולר במרכז הקנאביס 3D – אחד מכתריסר קמעונאים שהחלו למכור עד 28 למבוגרים החל מהשעה 8 בבוקר.

"זה די סוריאליסטי", הקופאית אמרה לאזאריתי, שחייך באופן נרחב.

" תודה רבה לך," הוא אמר כשהוא קיבל את החבילה וניפנף בקבלה אל מול גדוד של מצלמות טלוויזיה במכירת ההשבעה שבוצעה עם כוריאוגרפיה זהירה.

"אני מרגיש מדהים. זהו צעד ענק קדימה לחיילים הותיקים", הוא אמר. "עכשיו אני אוכל להשתמש בקנאביס כדי להקל על התסמונת הפוסט טראומטית שלי."
תומכי מריחואנה אמרו שהם מצפים ל-400 מיליון דולרים במכירות בשנה הבאה, דבר שיתן למדינה דחיפה כלכלית רצינית. מייסון טברט, מנהל משותף של הקמפיין ללגליזציה, אמר כי הוא מצפה מכמה מדינות אחרות ללכת בעקבות קולורדו בשנים הקרובות.

"הסדרת המריחואנה עובדת", אמר טברט, ומצביע על אופרציית המריחואנה הרפואית ארוכת השנים של המדינה. PTSD לא היה מכוסה על פי חוק המריחואנה הרפואית של קולורדו.

פעילי מריחואנה אומרים שתעשיית מריחואנה בפיקוח ממשלתי היא חלופה טובה יותר למלחמה בסמים ולא שונה מהצורה שבה מטופל האלכוהול בארצות הברית. מבקרים חוששים שזה יהיה דלק שימוש בסמים ושימוש על ידי קטינים.

legal weed

הוסיף/י תגובה

Scroll To Top