חוק חדש שתומך בהענקת שליטה על חוקיות הקנאביס חזרה למדינות, עם תמיכה של שתי המפלגות הגדולות בארה"ב, הסיג תומך גדול נוסף: ארגון ה-NAACP

ארגון Marijuana Majority, אמר בשבת בדוא"ל כי מועצת המנהלים של ה-NAACP העבירה החלטה בחודש שעבר לתמוך ב-HR 1523 – חוק ה-"כבודו את חוקי המריחואנה של המדינות".

החוק הוצג בחודש אפריל על ידי חברת הקונגרס הרפובליקנית, דנה רוראבאכר. החקיקה נועדה להגן על משתמשי קנאביס רפואיים ולמטרות פנאי מתביעה פדרלית על ביצוע מעשה שחוקי במדינה.

"מסיבות היסטוריות ברורות, רבים ממנהיגי זכויות האזרח שמסכימים איתנו על נזקים של איסור המריחואנה עדיין מסרבים להכיל שהמדינות מוצאות רעיונות חדשים במטרה לצאת מתוך הכשלון של 'המלחמה בסמים'", כתב טום אנג'ל, יו"ר Marijuana Majority , בדואר האלקטרוני.

"לתמיכה של ארגון ה-NAACP בזכויות המדינות לרפורמה בחוקי המריחואנה, הולכת להיות השפעה עצומה. התמיכה תספק נוחות וכיסוי לפוליטיקאים ואנשים בולטים שרוצים לראות את סוף האיסור אלא שהם מפחדים קצת מהממשל בעניין זה".

נכון ליום שבת, להצעת החוק טווח חזק של תמיכה משתי המפלגות עם 20 תומכים, בהם 15 דמוקרטים. בחודש אפריל, רוראבאכר הדגישה כי זה "הגישה ההגיונית" להצבת גבולות בין תחומי שיפוט פדרליים ומקומיים.

"הצעת חוק זו, משתי המפלגות הגדולות, מייצגת גישה הגיונית שקובעת שהממשל הפדרלי יכבד את חוקי המריחואנה של כל המדינות. החוק עושה זאת על ידי שמירה של הממשל הפדרלי מחוץ להפללת מריחואנה במדינות שלא רוצים ששימוש במריחואנה יהווה עבירה פלילית", אמרה רוראבאכר בעת החשיפה של הצעת החוק.

למקור

כתיבת תגובה