זיכוי מעבירות סמים – עו"ד נוגה ויזל

האם אתם יודעים כמה אנשים המשתמשים בסמים מסתובבים סביבנו?

האם אתם יודעים כמה עברייני סמים נתפסים מדי יום?

ועל העונש לאחר הרשעה בגין עבירות סמים שמעתם?

עבירות סמים מתרחשות מדי יום, אך פעמים רבות נתפסים בגין עבירות סמים אנשים תמימים או כאלה שאינם עושים שימוש לרעה בסם. אם קרה לכם כי זומנתם לחקירה בגין עבירות סמים כדאי לפנות בהקדם לעורך דין לעבירות סמים, וכדאי שתעשו זאת במהירות.


כיצד יוכל עורך דין לעבירות סמים לסייע לכם בדרך לזיכוי מעבירות סמים?


ראשית עורך דין לעבירות סמים יהיה שם בשבילכם! הוא ירגיע, יתמוך, ינחה אתכם כיצד להתנהל ויברר מה בדיוק קרה.

לעורך דין לעבירות סמים יש הכלים, הידע, הקשרים והניסיון לערוך בדיקה לגבי מהות החקירה, לגייס עדים וראיות מזכות ולהוביל אותך אל זיכוי מעבירות סמים.

כך קרה במקרה הבא, בו ייצגנו חשוד  בגין עבירת סמים והצלחנו להביא לשחרורו ממעצר :

 

החשוד, בעל עסק פרטי, הובא למעצר ימים בבית משפט השלום בראשון לציון בבקשה למעצר יוחסה לו עבירה של החזקת סמים מסוכנים שלא לצריכה עצמית ,לפיה החזיק 2,121 טבליות החשודות כסם מסוג אקסטזי ומשקלן נעמד ב 543 גרם (חצי קילו ) , עו"ד ויזל ייצגה את החשוד כבר בשלבי המעצר הראשוניים ולבקשתה שוחרר העצור.

"בנסיבות אלה חוששני שאין מנוס ואף אין הצדקה להוסיף להאריך את המעצר , שהיה אמור להסתיים בהבאת החשוד לכאן לפני כמעט שעתיים .אני מורה על שחרורו של החשוד ."


חשוב לזכור: זיכוי מעבירות סמים הוא קריטי ואף הכרחי, בייחוד כשמדובר בזימון לחקירה כאשר אין הצדקה או ראיות מוצקות. כתם בגין הרשעה בעקבות עבירות סמים, מלבד מאסר של כמה שנים, יכול להשפיע גם על מהלך חייכם לאורך כל החיים: החל בקושי כבד במציאת עבודה ועד קושי במציאת בן זוג והקמת משפחה. לכן חשוב ביותר להיות מיוצג ע"י עורך דין לעבירות סמים על מנת שיביא לביטול כתב אישום ולזיכוי בעבירות סמים.

במהלך מסיבה במועדון נכנסה המשטרה וערכה חיפוש על בגדי האנשים באקראי. גם על בגדיי נעשה חיפוש ונמצאו שני גרם של מריחואנה. מה הדין לגביי?


זיכוי מעבירות סמים במקרה שלך הוא בעל סיכוי סביר כיוון שנעשה על גופך חיפוש שלא כדין, כלומר חיפוש למרות שאין חשד סביר. אם יצליח עורך דינך להוכיח זאת, הרי הוא יוכל להוביל אותך לעבר זיכוי מעבירות סמים.


זומנתי לחקירה בגין סחר בסמים. כיצד עלי להתנהל?


זיכוי מעבירות סמים איננו פשוט. ביהמ"ש מתייחס בכובד ראש לעבירות סמים הן מבחינת ענישה והן לצורך הרתעה. יחד עם זאת, עבירות סמים הינן מורכבות מבחינת ראיות וניתנות למגוון פירושים.  כמו כן, ביהמ"ש לוקח בחשבון מספר שיקולים בנוגע לעבירה עצמה, תוצאותיה, מבצע העבירה וכו'. שיקולים אלו משפיעים על כתב האישום ובמקרה של הרשעה – על חומרת העונש. עבירת סחר בסמים הינה חמורה מאד לכן הסיכוי לזיכוי מעבירות סמים יגדל אם תפנה לעורך דין לעבירות סמים.


לעיתים קורה כי אנשים משתמשים בסמים באופן חד פעמי או זומנו לחקירה בעוון עבירות סמים על לא עוול בכפם (בשל טעות או מכיוון שהשתילו אצלם סמים וכד'), אבל גם במקרים חמורים יותר של עבירות סמים, פנייה לעורך דין לעבירות סמים יכולה להביא לידי זיכוי מעבירות סמים או לפחות הקלה בניסוח כתב האישום ובעונש. זיכוי מעבירות סמים חשוב על מנת לטהר את שמכם ולנקות את עברכם.

http://nogawiesel.com

Related posts

Leave a Comment