ועדת ניו המפשייר מצביעה בעד אי הפללה של קנאביס

קונקורד, ניו המפשייר – רק יום אחד לאחר שהקנאביס עבר אי הפללה בוושינגטון הבירה, וועדת בית הנבחרים למשפט פלילי ולביטחון הציבור של ניו המפשייר הצביעה 12-5 בעד חקיקה דומה ב"מדינת הגרנית".

עם תמיכה משתי המפלגות ומשמונה נותני חסות כולל חבר קונגרס אדם שרואדאטר והסנטור ג'ף וודבורן, הצעת חוק 1625 תסיר עונשים פליליים על החזקת כמויות קטנות של קנאביס וחשיש.

" אין שום סיבה טובה להמשיך להפליל אנשים על להחזקת מריחואנה," אמר מאט סיימון, המנהל הפוליטי של סניף ניו אינגלנד של הפרויקט למדיניות המריחואנה. "אף אחד לא צריך לסבול מעבר פלילי על עצם החזקת של חומר שהוא אובייקטיבית פחות מזיק מאלכוהול."

כפי שכתוב בהצעת החוק 1625, מי שברשותו של עד 28 גרם של מריחואנה דינו קנס אזרחי של עד $100 . נכון לעכשיו, בעלי כל כמות של מריחואנה היא עבירת עוון שעונשה עד שנה מאסר וקנס של עד $2,000.

על פי סקר המדיניות הציבורית שפורסם בשנה שעברה, רוב ( 62 % ) מהמצביעים בניו המפשייר יתמכו בהחלפת העונשים הפליליים הנוכחיים של המדינה לאחזקת מריחואנה עם קנס של עד $100 ללא זמן מאסר.

כמו כן, נכללת בהצעה רמיזה לגבי הפחתת הענישה לגבי גידול קנביס באופן מוגבל. אם תתקבל, היא תהפוך גידול של עד שישה צמחים עבירת עוון (דרגה 1) במקום עבירת פשע.

הצעת חוק 1625 תבוא להצבעה בבית הנבחרים של ניו המפשייר בהמשך החודש והאירועים האחרונים מצביעים על כך שהיא תתקדם. הועדה העבירה הצעת חוק בחודש שעבר המאפשרת טיפוח ביתי של מריחואנה רפואית ויוזמה להסדרת הקנאביס בדומה לאלכוהול נחקקה בחודש ינואר.

Related posts

Leave a Comment