התרגיל שהפיל בן שופט שנאשם בסחר בסמים

תום אלקלעי, בוגר לימודי משפטים ומינהל עסקים, נאשם ביבוא וסחר של סמי הזיה ובסיוע לסחר של קוקאין. mynet חושף כיצד בנו של עזרא אלקלעי, שופט בית משפט השלום בתל אביב, נפל לתרגיל משטרתי של חוקרי הימ"ר וזימר בחקירתו. על מרפסת חדר החקירות במהלך הפסקת סיגריה הוא סיפר להם איך רקם עסקאות עם שותפו, סטודנט למחשבים, וגילה כיצד רומן משולש שניהלו עם קלדנית בבית המשפט גרם לסכסוך מר ביניהם

אנחנו סטלנים, אוהבים הזיות: בשעות הראשונות לחקירתו ישב תום אלקלעי בחדר החקירות של ימ"ר תל אביב ושתק. הצעיר בן ה־31 נטול העבר הפלילי התנהג כמו אחרון העבריינים. הוא מילא פיו מים ונתן לחוקריו לשאול שוב ושוב את שאלותיהם, תוך שהוא בוהה בנקודות שונות בחדר מבלי להניד עפעף.

 

כעבור כמה שעות כבר היה חוסר הניסיון בעוכריו. אלקלעי נפל באחד התרגילים הכי שכיחים של כחולי המדים. במהלך חקירתו החליטו חוקריו על הפסקת סיגריה במרפסת. אלקלעי הוצא לאחת המרפסות במטה המשטרה בדרך שלמה (סלמה) וסמוך לשעה 18:09, כשבאופק השמש הקופחת של חודש אוגוסט שוקעת אט אט, הציע לו אחד החוקרים סיגריה. הסיגריה, מתברר, עשתה את העבודה.

 

רס"ר טל סוחו ניצל את המומנטום ואת העובדה שאלקלעי החל להשתחרר. "בוא אני אשאל אותך שאלה ישירה — מה העסקאות שעשית עם רועי?". "זה off record, נכון?", תהה אלקלעי. "כן. שמע, עוד פעם, תלוי בך. רוצה? בבקשה, תספר. לא רוצה? שיחה חופשית כמו שאומרים".

 

חוקר: "אילו עוד עסקאות עשית איתו? על איזה עוד סמים מדובר?".

אלקלעי: "אמרתי לך. אסיד וגראס. קניתי ממנו משהו כמו 100 טיפות של אסיד".

חוקר: "מה עשית עם הטיפות?".

"אכלתי אותן".

כשנשאל בשנית על שימוש בקוקאין השיב: "פעם אחת לקחתי מרועי. אנחנו סטלנים של תל אביב. לא נוגע באקסטות ולא ב־MD".

חוקר: "אמרת גם שעשית LSD".

אלקלעי: "אנחנו אוהבים הזיות".

חוקר: "מאיפה עוד אתה מביא קנביס?".

אלקלעי: "כל העיר מפוצצת בגראס. חשיש זה הכי קל להביא. יש בנווה שאנן. עומדים שם סודנים שעושים בית זונות שאתה לא מבין. הם פשוט עומדים בכניסה ומוכרים לכולם חשיש".

חוקר: "מה, הסודני ימכור לכל אחד?".

אלקלעי: "לכל אחד".

 

.mynet

Related posts

Leave a Comment