התובע הכללי אריק הולדר: נשמח לעבוד עם הקונגרס לשינוי חוקי הקנאביס

התובע הפדרלי הכללי של ארה"ב, אריק הולדר, אמר ביום שישי בועדת משנה של הקונגרס שהוא ישמח לעבוד איתם לשינוי חוקי הקנאביס ודירוגו מחדש ממעמדו הנוכחי כסם מסוכן מהמעלה הראשונה ללא תועלת רפואית.

"אנחנו נהיה יותר משמחים לעבוד עם הקונגרס, אם יש רצון להסתכל ולבחון מחדש את האופן שבו המריחואנה מסווגת, כמו שאמרתי, יש מידה רבה של מומחיות הקיימת בקונגרס," אמר הולדר לועדת ההקצבות. זה משהו שבסופו של דבר הקונגרס יצטרך לשנות, ואני חושב שהממשל שלנו יהיה שמח מאוד לעבוד עם הקונגרס, אם הצעה כזו תופנה אלינו."

התגובה מגיעה ימים לאחר שראש המינהל לאכיפת הסמים, מישל לאונהארט, אמרה בדיון נפרד שיש "הרבה בלבול לגבי הלגליזציה בקולורדו ווושינגטון. וככל הנראה, ההחלטה שלא לרדוף את אותן מדינות גורמת לנו לרצות ולהילחם חזק יותר."

בהודעת פייסבוק, משרד הגנה הפלילי המקומי בלק & גרהם – שמייסדו קליפטון בלאק הוא שחקן מוביל בסצנה המקומית של המריחואנה – הריע לחדשות.

"עידן הטירוף מגיע לסיימו," הפירמה כתבה. "הטיעונים של איסור השימוש כבר אינם משפיעים על אזרחי ארצות הברית. באמצעות חוקי האיסור, הממשלה שלנו מגדילה א הרווחים של חואקין "אל צ'אפו" גוזמן וקרטלי הסמים בדיוק כפי שנעשה עם אל קפונה והמאפיה באיסור על האלכוהול.

"דבר אחד שלמדנו מההיסטוריה הוא שאנחנו לא למדנו דבר מההיסטוריה. זה הזמן לעצור את הטירוף . להסדיר ולמסות את הקנאביס בדיוק כפי שאנחנו עושים עם מוצרים שהם הרבה יותר מזיקים."

Related posts

Leave a Comment