התארגנתי בחו"ל: פושקר, הודו

הגענו לפושקר אחרי שעות מטורפות ברכבת ועוד כמה שעות נוספות ברכב. עוד היה לנו קצת חומר אז לא מיהרנו להתארגן.

בימים הראשונים טיילנו בשוק ובחנויות, ודי מהר קלטתי שמספר מסעדות מפרסמות 'באנגלאסי' בתפריט.

אחרי כמה ימים החלטתי לנסות 'באנגלאסי', אז אני וחבר הלכנו לאחת המסעדות שעל הגגים ושאלתי על ה-'באנגלאסי'. המלצר היה מאוד שמח לספר לי ש-'באנגלאסי' זה מומחיות של האזור ושזה לא כמו במקומות אחרים בהודו.

המלצר המשיך להסביר שאפשר באנגלאסי חלש, בינוני או חזק, אני חושב שהחזק עלה 10 רופי יותר (שקל אחד). אני כמובן אמרתי "חזק בבקשה" ומכיוון שדובר בארוחת בוקר, החבר בחר לקחת את החלש.

המלצר הגיש לנו כוסות מלאות יוגורט עם חתיכות ירוקות קטנות מסתובבות בפנים. יצא לי לנסות באנגלאסי במחוזות אחרים של הודו, ובכל מקום אחר היה מדובר על חתיכות ג'אראס ולא על ירוק. הבעיה הייתה, שהמלצר התבלבל והחבר קיבל את המשקה החזק ואני את החלש. לא באמת יצא לי לחוות את הבאנגלאסי כמו שצריך שם, אבל החבר סיפר שהיה נחמד והוא ישן טוב :)

אחרי כמה ימים ב-פושקר, מאגר הג'אראס ירד לרמות מסוכנות אז התחלנו לברר איפה אפשר להתארגן. אחד המלצרים במלון כיוון אותנו לקפה אניגמה. לא היה קשה למצוא, פושקר היא קטנה.

אחרי קצת בירורים במקום, ביקשו מאיתנו לחכות בחנות הבדים ליד. אחרי איזה חצי שעה איבדנו סבלנות ושאלנו שוב מה המצב, לא שזה עזר, היינו תקועים ב-"זמן הודו".

אחרי כמעט שעה, הגיעו חבורה של 3-4 הודים קצת עם מבט מפחיד בעיניים, לקחו אותנו חזרה לקפה אניגמה, ישבנו שם שנינו עם ההודים בשולחן פינתי נמוך. הזמנתי צ'אי.

למנהיג הכנופיה היה פאסון של פאצ'ינו מ-"Scarface", ולהראות שהוא הגבר ב-"חברה" שלו, היה לו חשוב שנעשן שם במקום. ישר גולגלו 2 ג'וינטים עם הרבה שחור ולא לכך זמן עד שעברו בין כולם. החבר הדגים שיטת עישון הודית מסורתית שזיכתה אותנו ביחס חם והרצנו קצת דחקות עם המקומיים. כמובן, הראו לי טלפון עם תמונה של מתאבק מ-WWE ושאלו אם אני מכיר אותו. מישהו יכול להסביר את השיגעון שיש להודים עם מתאבקים מ-WWE?

המחיר היה יקר, 2000 רופי לשחור בינוני ו-3000 רופי לשחור מעולה (בערך 10 גרם), אבל במקום יחסית מבודד כמו פושקר, ולא ממש קרוב למקור הייצור אפשר להבין.

מצד שני, לא ממש עשינו סקר שווקים חחח…

 
תודה למטייל שתרם לנו מניסיונו!
רוצים לעזור לעוד מטיילים? תשלחו לנו הודעה פרטית ל-דף הפייסבוק או כיתבו לנו דואר ל-legalize.co.il@gmail.com.

Related posts

Leave a Comment