לא התארגנתי בחו"ל: מקלוד גאנג', דרמסלה, הודו

הנה סיפור על איך לא להתארגן ב-מקלוד גאנג', דרמסלה!

אחרי נסיעה מפרכת של 14 שעות (אופייני להודו), הגענו ל-מקלוד גאנג', האזור התיירותי ביותר של דרמסלה.

לא היה לי עלי חומר, ואחרי נסיעה כל כך ארוכה, כל מה שרציתי זה להתארגן ולנוח.

חיכיתי במונית עם התיקים בזמן שהחברה הלכה לחפש מלון. אחרי כמה דקות, מישהו דופק בחלון, זקן עם מראה טיבטי, שיער לבן מפוזר ועין עקומה. הוא מנסה לדבר, אבל לא ממש ברור מה הוא רוצה, בסוף הוא עושה את תנועת העישון הבינלאומית ונופל לי האסימון.

זה לא היה הזמן, הייתי עם התיקים… ממש על הרחוב הראשי, אז ויתרתי. מאוחר יותר, ונקי מתיקים, חזרתי לאזור וקלטתי את הזקן ההזוי.

ניגשתי אליו והתחלתי לדבר, בהתחלה הוא לא זיהה אותי, אבל אחרי שהחזרתי את תנועת העישון הבינלאומית, הוא קלט.

הזקן אומר לי ללכת אחריו, משהו שלא ממש אהבתי, אבל החלטתי בכל זאת, חולם על עישון ומיטה. הוא הוביל אותי בכל החצר האחורית של מקלוד גאנג,' עד לאיזה חירבה שם ביקש שאני אחכה וניסה להציע לי מסטיק לבינתיים, סירבתי.

חיכיתי איזה 10 דקות עד שהוא חזר, וכשהוא כבר חזר, הוא הביא רק 3-4 גרם של חומר שחור, גמיש ודומה לפימו. הזקן מתחיל לספר לי סיפורי אלף לילה ולילה על איך שזה החומר הכי טוב בעולם, אני ספקן.

כבר הרגשתי לא נעים, רק רציתי לעוף משם כמה שיותר מהר, שאלתי כמה עולה, והחצוף רוצה 1000 רופי! (בערך 100 שקל), אמרתי שזה יותר מדי אז הוא אמר שאפשר חצי ב-500. הייתי חייב להתרחק מהמצב אז אמרתי בסדר, לקחתי את החומר ועפתי משם.

בחדר של המלון יצא לי לבדוק את החומר מקרוב, אולי היה בזה פעם ג'ראס, אבל עכשיו ממש לא, מעורבב עם משהו… אולי משחת נעליים אולי משהו אחר.

לצערי, הייתי "לבדוק" את החומר על עצמי כדי להבין שהוא לא היה נקי. למזלי, זה לא היה כל כך מזעזע, רק סאטלה אפסית בלי טעם. לפחות זה לא היה מעורבב עם חרה.

תודה למטייל שתרם לנו מניסיונו!
רוצים לעזור לעוד מטיילים? תשלחו לנו הודעה פרטית ל-דף הפייסבוק או כיתבו לנו דואר ל-legalize.co.il@gmail.com.

Related posts

Leave a Comment