התארגנתי בחו"ל: מילאנו, איטליה

יצאנו למסיבה במילאנו ביום השני שלי פה עם עוד סטודנטים שהכרנו במגורים ,לקחנו רכבת תחתית לאיזה מועדון. אני לא זוכר את הכתובת המדויקת או האזור אבל זה לא ממש משנה.

בכל מקום כמעט, בין אם זה אזור של מועדוני לילה, פאבים, שוק עם מלא תיירים או אפילו סתם פארק גדול (התארגנתי כשטיילתי בתוך פארק ממש גדול צמוד למבנה עתיק ישן ולשוק עם מלא תיירים ,תהרגו אותי לא זוכר את השם) תמיד תמצאו באזור אפריקאים (שחורים) ,לרוב יש להם כובעים בצבעים של אדום צהוב ירוק אבל יש מקרים שהם גם בלי כובעים למשל בקיץ.

כשאתם רואים אפריקאי עומד סתם כך במקום מסוים, תיצרו איתו קשר עין (לפעמים הם באים אליכם לבד ושואלים, במיוחד באזורים של פאבים ומסיבות) ותרמזו לו עם הבעת פנים או תזוזת ראש כאילו אתם אומרים כן ומעוניינים במשהו, הם ישר מבינים מה אתם צריכים וניגשים אליכם והכל נעשה די מהר.

בדרך כלל אתם מקבלים שקית של משהו כמו 2 – 2 וחצי גרם תמורת 50 יורו, האיכות לא הכי משהו יש תפזורת ואפילו לפעמים זרעים אבל יש גם פרחים בוודאות, ככה שאין מה לדאוג, האיכות לא כמו בארץ אבל הסטלה מובטחת. אם אתם רוצים להיות בטוחים, תעשו מה שאני עושה ותאירו על הפרחים עם הפלאש של הפלאפון. אם אתם רואים שהם מנצנצים אז הכל בסדר.

* חשוב לא להתבלבל בינם לבין השחורים שניגשים לכולם במרכז העיר וקושרים לכם חוט ומבקשים עודף. או בינם לבין הפקיסטנים שמוכרים ורדים וכל מני חפצים חסרי ערך.

 
תודה למטייל א' שתרם לנו מניסיונו!
רוצים לעזור לעוד מטיילים? תשלחו לנו הודעה פרטית ל-דף הפייסבוק או כיתבו לנו דואר ל-legalize.co.il@gmail.com.

Related posts

Leave a Comment