התארגנתי בחו"ל: אטלנטה, ג'ורג'יה, ארה"ב

המשך מ-התארגנתי בחו"ל: פלורידה, ארה"ב

כעבור כמה ימים, הגענו לאטלנטה ג'ורג'יה, עיר שבכללי אין שם מה לעשות אבל אנחנו נפלנו על תאריך שבוא היה כנס של סיינס פיקשן, מלון שלם סגור עם אנשים מטורפים ותחפושות מטורפות עוד יותר.

בדרך לכנס נכנסנו בטעות לשכונה קצת פחות טובה כי חשבנו ששם נוכל לעצור לתדלק, אז כבר החלטנו לבדוק אם הערב יכול להיות יותר מעניין.

ראיתי מישהו עומד ומעשן סיגריה מול חנות, כשהתקרבנו זיהינו את שף (מסאוט'פארק), אפרו אמריקאי ענק שמבשל במסעדה שליד, לשאלתי איפה אפשר להתארגן פה באיזור הוא ענה כך:

"just drive sonw theat way into the neighborhood, halla at some nigga, he shure got some"

ואכן כמה מאות מטרים קדימה עצרנו בתחנת דלק, חבר אחד תידלק, חבר שני נכנס לקנות סיגריות וחטיפים ואני רואה שעוצר לידנו פימפ מוביל עם 2 אפרו אמריקאים וראפ בפול ווליום מהאוטו.

בלי לחשוב פעמיים (אם הייתי חושב פעם שנייה רוב הסיכויים שמשהו בראש שלי היה עוצר אותי ואומר לי שזה אחד הדברים היותר מטומטמים שאני עומד לעשות חחח), ניגשתי לאוטו ושאלתי אם יש להם משהו לעשן.

הנהג ישר שואל אותי כמה, ואני אומר לו בערך ב20-30 דולר.

הוא מוציא דיים-בג מאיזה תא באוטו, מוציא פרח אחד לעצמו, מקבל אישור מהחבר שיושב לידו שזה מספיק להם להערב ונותן לי את שאר השקית.

את המשך הערב אני זוכר באופן מאד מעורפל, כי הדבר הזה היה כל כך טוב עד שחשבתי שהרצפה רטובה כל הזמן ואני דורך בשלוליות.

בטיול הזה היו עוד הרבה מאד התארגנויות כפי שאתם בטח מתארים, חלקם מצחיקות יותר וחלקן פחות, אבל 2 המקרים היו בהחלט חוויות שנזכור :)

הסיפור של ר' מתחיל עם התארגנתי בחו"ל: פלורידה, ארה"ב.

תודה ל-ר' המטייל שתרם לנו מנסיונו!
רוצים לעזור לעוד מטיילים? תשלחו לנו הודעה פרטית ל-דף הפייסבוק או כיתבו לנו דואר ל-legalize.co.il@gmail.com.

Related posts

Leave a Comment