רגע רגע מה זו הכותרת הזו? מרי – מה רפואית? כן, אז זהו שלא. בעולם מסתבר יש תחום כזה שנקרא מריחואנה רפואית. בעולם אתם יודעים… כדור הארץ שביל החלב, ישראל כידוע איננה חלק מאומות העולם הנכללות באזור זה – "עם לבדד ישכון ובגויים לא ייתחשב", ולמה רק בגויים? גם בחולים, ובאזרחים. וכפי שעולה מניסויי הזייה במדינות כמו קולרדו, חוסר ההתחשבות הזו כוללת גם הפחתה של מעשי אלימות, מעשי פשע, רצח ותאונות דרכים. גם את ביטחון המדינה מעדיפים הנבחרים שלנו להעמיד במבחן, למה להתחשב? ותקציב למי אכפת מתקציבים שחלילה היו יכולים ללכת לחינוך במקום למשימות איתור של שדות צמחי מרפא שעושיים להציל או סתם לעשות טוב לשולמנים שמשלמים בכסף ובחיים על השקר הזה.

כידוע לכל יהודי ישנן מצוות עשה ואל תעשה לפיהן הוא מצווה לנהוג, וישנן מצוות בזמנים שונים אשר שקולות לכלל המצוות בתורה. נראה שעל פי העיקרון הזה פועלים נבחרינו המכובדים כאשר הם בוחרים להמשיך ולהעמיד פנים שהמציאות הרפואית והמציאות החברתית משתנה לנגד עינהם בעולם כולו. נבחרנו על ידי חכמים השכילו להפנים שעקרון תאוות הממון וכוח המניה גוברים על השולמנים המסכנים שסך הכול נקראים להצביע ולממש את הזית השקר הדמוקרטית אחת לארבע שנים. למה להתחשב ולו לרגע ברעיון שמריחואנה מצילה חיים, אם אפשר לקבל כפסי מימון מפלגות מחברות תאגיד כמו טבע כדי לשמור על מקורות ההכנסה שלהם? למה לבוא ולטעון שהמריחואנה איננה סם מסוכן אלא נס רפואי אם אפשר להעמיד תורים ארוכים של חולים שיצטרכו ציוד רפואי יקר ערך ממנו ניתן יהיה לגבות עמלות מכירה שמנות לכיסם של ברוני "מונופול ציבורי" חוקי וכשר למהד-FUCK-רין כמו "שראל"?

בינתיים "בגלקסיה רחוקה רחוקה" יושב מושל ניו-יורק, מניח את העט שאפשרה שימוש במריחואנה רפואית, והטלפונים במרכז סרטן השד BCCR לא מפסיקים לצלצל. "אנחנו מקבלים שיחות רבות של אנשים שרוצים לדעת מה הלאה, ולא רק בנושא הסרטן, גם איידס, התקפים ומחלות רבות נוספות" אומר המנכ"ל, "רצינו לערוך דיון בתיאטרון בעיר בנושא המריחואנה הרפואית, מהר מאוד הבנו שנצטרך מקום גדול יותר".

דיון בנושא מריחואנה רפואית; בעולם אחר, העולם שבו אנו חיים [שכזכור מנותק על ידי חומת המגן של ההון-שלטון-עיתון מהעולם] כאשר נעשים דיונים כאלה, למורת רוחם ובניגוד לרצונם של כל אלו שאמורים להיות אחראים על בריאות השולמן ולא על כיסו, אנו שומעים אימרות כמו "נכון, יש מאמרים שמראים שמריחואנה היא פלא בריאותי שכדאי להכניס למטבח של כל בית בישראל, אבל לי יש מחקרים שאומרים שלא, שמדובר בסם מזיק" [מפי יעל גרמן בובת הבריאות באחת הדיונים הללו בקדנציה הראשונה  ובעזרת השם והשולמן תהיה זו גם הקדנציה האחרונה].

באותה גלקסיה רחוקה, רחוקה פני הדברים שנשמעים מפי מנכ"ל BCCR מעידים על הסיבה מדוע תמנון ההון-שלטון-עיתון מעדיף להתעלם מהעובדות ולהמשיך ולנסות בכל כוחו להשלות את הציבור המשלם בכספו ובדמו: "חשוב לנו להפריד את המיתוס מהמציאות, אסור שישתמשו במריחואנה למטרות פנאי אלא למטרות רפואיות". וכך, בעוד בגלקסית ארץ הקוידש ממשיכים שרי חוץ שיכורים לטעון שהמריחואנה תפגע בדור הצעיר [ליברמן וחבובותיו מגני המולדת, אי שם בקדנציה האחרונה שלו-הם בעזרת השם והשולמן], בעולם האחר הלגליזציה כבר ניצחה.

בעוד שאצלנו ממשיכים מעטים בכל כוחם להיאבק על זכותם הטבעית לנשום או לחיות באמצעות צמח מרפא, בגלקסיה הנפרדת [הנקראת שאר העולם הנאור] אנשים ופולטיקאים כבר מבינים שהמאבק איננו רפואי אלא רפואי חברתי ושום חברת תאגיד לא מצליחה לעצור את תפיסת המחשבה הזו: "המלחמה בסמים נכשלה", מטרתה מלכתחילה לא הייתה לנצח, אלא לשאוב כספים משולמנים תמימים למען משרות שיצדיקו את המשך קיומה על ידי תשדירי הפחדה ועבור כסף או אגו ומי יודע אלו סיבות נסתרות מעיניי השולמן.

אז כששואלים מה הוא הצעד הבא בתחום המריחואנה הרפואית ישנן שתי תשובות. תשובת הגויים שהגנום האנושי שלהם שונה מזה של העם הנבחר: הלגלזיציה מגיעה בצעדי ענק ושורפת את הבערות הפחד והדיעות הקדומות. ותשובת העם החי בציון שכידוע תמיד מעדיף לענות על שאלה בשאלה: מרי – מה?