ייתכן ומריחואנה תשמש כתרופה בליגת הפוטבול בארה"ב.

במהלך ראיון של ESPN, רוג'ר גודוול נציב ליגת הפוטבול הלאומית, הצביע על האפשרות של עתיד רפואה שבו, הליגה תכתיב לעצמה תיקון של מדיניות הסמים, שיאפשר לשחקנים להתשמש במריחואנה רפואית. "אינני יודע מה הולך להתפתח באשר לריפוי מפציעות וכאבים, אך אנחנו נמשיך לתמוך באבולוציה של התרופות".

ללא קשר לממצאים המשייכים את המריחואנה כתרופה, שבין היתר מקלה על כאבים ומתחים, רבים בתעשיית הספורט אומרים שלא סביר שהליגה תשקול להסיר את האיסור על המריחואנה לפני 2021 — בזמן זה, יפוג תוקפו של ההסכם הקיבוצי, ויאפשר לשחקנים לשאת ולתת במדיניות.

ובכל זאת, אמירותיו האחרונות של גודוול, שהם הראשונות שנאמרו בשם הליגה ביחס למריחואנה, מאז הלגליזציה שנעשתה בקולורדו וושינגטון ב-2012, ממחישות את התקדמות החשיבה החיובית של הליגה בנושא המריחואנה.

דיווחי העבר הצביעו על ניסיון של הליגה לשמור שהצמח לא יגיע למגרש. "חשיש היה וישאר חומר בלתי חוקי בליגה", האם השינוי מעיד על לגליזציה של המריפואנה בליגה?

מומחים לספורט טוענים שאותו הסכם קיבוצי לא יהווה מכשול עבור הליגה להתנגד למדיניות שתאמץ את המירחואנה כצמח מרפא אם וכאשר תחליט על הדרך הנכונה לעשות זאת. איסור המריחואנה בליגה מתייחס רק ל"שימוש בלתי חוקי", דבר שמאפשר ביתר קלות להעניק לשחקנים טיפול תרופתי של הצמח נגד כאבים ומתחים.

Related posts

Leave a Comment