הסנטור טד קרוז תוקף את אובמה שאינו עוצר את משתמשי המריחואנה בקולורדו

זה תמיד אירוני, שפוליטיקאים רפובליקנים מנסים לצייר את נשיא ארצות הברית, ברק אובמה, כסוג מסוים של גיבור רפורמת הסמים.

הסנטור הרפובליקני טד קרוז מטקסס ניסה לאחרונה לתקוף את ברק אובמה במהלך הנאום המרכזי שלו. במהלך נאומו, הסנטור קרוז הציע שאובמה צריך לשלוח את משתמשי המריחואנה בקולורדו לכלא כי המריחואנה עדיין בלתי חוקית ברמה הפדרלית, אך שאובמה לא עושה זאת בגלל שהוא מנסה לסייע לצרכני המריחואנה תוך עקיפת התהליך הדמוקרטי ולתת למשתמשים בסמים לבצע פשעים ללא עונשים.

"אתה יכול ללכת לקונגרס, אתה יכול לפתוח בדו שיח, אתה יכול לשמוע מה יש לדמוקרטים ולרפובליקאים להגיד בנושא, "אנחנו צריכים לשנות את מדיניות הסמים שלנו בדרך כלשהי", ויתכן שתהיה לך שיחה אמיתית, אתה יכול לקיים דיונים, אתה יכול להביט בבעיה, אתה יכול לדון בשינוי הגיוני שאולי צריך לקרות או לא צריך לקרות. הנשיא הזה לא עשה את זה. הוא רק אמר, "החוקים אומרים דבר אחד" – ולא אכפת לי אם הם חוקים פליליים, וחוקים שאומרים שאם אתה עושה X Y או Z אתה תלך לכלא. הנשיא בעצם אומר​​: "לא, אתה לא תלך לכלא", טען הסנטור קרוז.

קודם כל – הנשיא אובמה לא אוהב את צרכני המריחואנה ותומכי הרפורמה. תשאל כל צרכן מריחואנה איך הוא מרגיש לגבי מדיניותו של אובמה כלפי מריחואנה, והם יהיו גלויים מאוד שהוא נורא ואיום בתחום. אובמה אכף את חוקי המריחואנה הפדרליים ברמה שאפילו ג'ורג' בוש לא אכף.

דבר שני – האם הסנטור קרוז באמת רוצה לראות את אובמה או מישהו אחר הולך לקונגרס עם הצעת חוק לרפורמה במריחואנה? או שהוא רק מעמיד פנים כאילו שהוא רוצה "לנהל שיחה אמיתית" עם דיונים, וכו' או שזה רק מתאים כנראה לרטוריקה שלו בנקודה מסוימת בזמן, או לקהל המסוים שאליו הוא מדבר? כי פעם אחרונה שבדקנו היו נציגים רבים בארצות הברית שניסו לעשות את הדבר, אך קיבלו אפס עזרה מהסנאט …האם זה אומר שהסנטור קרוז יהיה מוכן לגבות את הרטוריקה הריקה שלו במעשים?

דבר שלישי – למה כל כך הרבה פוליטיקאים רפובליקנים רוצים לאכוף את חוקי המריחואנה הפדרליים ולזרוק את צרכני המריחואנה של קולורדו לכלא? חשבנו שרפובליקאים מאמינים בזכויות של כל מדינה, חדירה מוגבלת של הממשלה הפדרלית, ומדיניות פיסקלית אחראית? עם זאת, כשזה מגיע למריחואנה, כל מה שמקובל נזרק מהחלון. כשזה מגיע למריחואנה, פוליטיקאים כמו הסנטור טד קרוז רוצים לרמוס את זכויותיהם של המדינות והבוחרים שלהם ורוצים לראות סוכנים פדרליים חוקרים מיליוני אזרחים רק משום שהם צורכים מריחואנה ולמלא את בתי הכלא הפדרליים עם צרכני מריחואנה במקום לשמור את מיטות הכלא לפושעים אמיתיים.

ted cruz pic

Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה