המפכ"ל החדש של ה-DEA : "נפסיק להתמקד ברדיפה חסרת תועלת של המריחואנה"

וושינגטון, בירת ארה"ב – בזמן שמדינות רבות בארה"ב מקלות בעונשים במקרים של מריחואנה, המפכ"ל הנכנס אומר שהסוכנות תפסיק להתמקד בצמח. צ'אק רוזנברג, שהיה בעבר מנהל ב-F.B.I רוצה במקום לתקוף את הצרכנים והמגדלים של הצמח, "להתמקד בשיפור הנהלים של ה-DEA, בסיווג מחדש של הסמים". המפקד החדש, הוא אישיות שמקבלת שבחים מסובביו, "מדובר במנהיג, שיכול להוביל מהלכים".
 

מישל לאונהרט, שתיזכר כאחת מאחרוני המתנגדות ללגליזציה בארה"ב, שחוץ מלשכתב מחדש את מגילת העצמאות, עשתה כל תרגיל מלוכלך שניתן לחשוב עליו במטרה לשמור על האג'נדה האנטי אנושית, נגד הצמח. אותה אחת מישל שמה, נאלצה 'להיתפוטר' בחודש שעבר בגלל מספר סקנדלים מביכים, שבוודאי יש עליהם "צוי איסור פרסום", סכנה למדינה או למי שמרוויח ממנה ליתר דיוק. לאורך כל כהונתה, עד שנאלצה לעזוב בבושת פנים את תפקידה 'הציבורי', המשיכה לטעון שמריחואנה איננו יותר 'מסם מסוכן [דרגה – 1] ללא שום ערך רפואי'. אנו נמתין ונחכה בקוצר רוח לשמוע עליה שוב, בבתי המשפט: העובדה שה-DEA היה במשך עשרות שנים הספק הראשי של קוקאין לרחבי ארה"ב 'זלגה' אל המדיה התשקורתית. 

ובינתיים אצלנו מתקשים למצוא מפכ"ל חדש, כזה שימשיך לרדוף גננים, ואוכלי ירק מרושעים. מפכ"ל אחד, שיתמוך בדעת הקהל של מזמיני הסקרים בלבד לא מוצאים… אפילו המפכ"ל החדש היוצא, שטרם נכנס לתפקידו טוען לתקשורת: "אני יוצא [מהסיפור הזה] דואג ומוטרד, עם שאלות קשות על הרוח הרעה שחיה בנו […] עם תהיות על המשילות, על מצבה של הדמוקרטיה על חוק ועל שלטון חוק, […] ועל קבוצות כוח ועל אינטרסים שלא נבחרו על ידי העם המניעים בפועל את חיינו". גל הירש 24-9-15
Spread the love
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

כתיבת תגובה