הידרו שופ'ס בקנדה מתכוננים לשטף של קונים מאז החלה הלגליזציה

קנדה

רק לפני כמה חודשים בודדים קנדה אישרה שימוש בקנאביס לצרכני הפנאי, אחרי שהיא כבר אישרה קנאביס רפואי למטופלים, ונראה שעסקים הקשורים לעסקי הקנאביס כגון הידרו שופ מצפים לשטף בלתי ניתן לעצירה של לקוחות סקרנים.

רק באוקטובר השנה חברת קנאביס "Aurora Cannabis Inc" הוציאה 3.85 מיליון דולרים על מנת לרכוש את חברת "BC Northern Lights Enterprises Ltd" שהמטה שלה ממוקם בוונקובר, קנדה. חברה זו למעשה מייצרת בתי גידול מוכנים לגידול קנאביס (בגודל של מקרר). מעין משתלה מיניאטורית מקיפה שכבר כוללת בתוכה חלל גידול, תאורה, מערכת אוורור וציוד הידרופוני נוסף שנועד לגידול של בין 4 עד 18 צמחי קנאביס. ציוד שמיועד למגזר הפרטי, קרי: למגדלים הקטנים בבית, והוא כבר זמין וניתן למצוא אותו בהידרו שופ'ס ברחבי קנדה וכן במדינות נוספות.

חברת "BC Northern Lights Enterprises Ltd", שכבר קיימת למעלה משני עשורים, מכרה עד לא מכבר את הציוד שלה בעיקר לצרכני קנאביס רפואי. זאת מאחר וכבר בשנת 2001 אישרה קנדה שימוש בקנאביס רפואי למטופלים.

אין ספק שאנחנו נראה ממש בשנים הקרובות לא רק הידרו שופ אחת אלא שטף של חנויות קנאביס מסוגים שונים והן יהיו מוקדי עלייה לרגל. על פי התחזיות של טרן וולף, מנכ"ל של חברת "BC Northern Lights Enterprises Ltd" אנחנו עומדים בפני תקופה חדשה: "אני מאמין כי כעת, לאחר הלגליזציה של קנאביס לשעות הפנאי מספר המגדלים הביתיים עומד לפחות להכפיל את עצמו אם לא לשלש את עצמו ברגע שהידרו שופ'ס יפתחו את דלתותיהם."

המשמעות של זה היא שאלפי צרכנים חדשים הולכים לפתח תחביב חדש תוך שהם מחפשים דרכים יעילות וקלות לגידול קנאביס.

לאור החוקים והרגולציות הקנדיים בכל מה שנוגע לכמות המותרת לגידול, חקלאים הידרופוניים ביתיים לא יוכלו לגדל שדות של קנאביס. יהיה עליהם לציית לתקנות שמתירות להם לגדל כמויות קטנות של קנאביס בביתם. לאור זאת, מעריכים בקנדה כי הידרו שופ'ס וחברות נוספות בתעשיית הקנאביס עומדים לשרת מיליוני צרכני קנאביס לשעות הפנאי. חנויות שמציעות תאורות מלאכותיות לגידול, חללי גידול, מצעים, מאווררים, דשנים וציוד נוסף לחקלאות הידרופונית הולכות לגלגל בעתיד הקרוב מאוד מיליוני דולרים ולספק מענה לאלפי גננים הידרופוניים שרוצים לעשות הכול בעצמם, בסגנון ה- DIY (Do It Yourself).

ג'סטין קופר, מנהל מכון סקרים בחברת Green Planet Wholesale Ltd."" שממוקמת בבריטיש קולומביה בקנדה, סיפר: "עומד להיות שטף עצום של אנשים שיתדפק על דלתותיהם של הידרו שופ'ס, במטרה לנסות את מזלם בגידול קנאביס בפעם הראשונה. זה יהיה ממש כמו מה שקורה בתעשיית האלכוהול: הבירה והיין, אתה בהחלט יכול היום להכין את הבירה שלך בעצמך, אך אנשים לא נהגו להכין בעצמם בירה.

אבל בשנים האחרונות אנחנו רואים מהפך. היום יש יותר ויותר אנשים פרטיים שמכינים בעצמם, במבשלה שהם בנו לעצמם, את הבירה שלהם. וכך קורה שכיום המתחרים הכי מסוכנים לתעשיית הבירה היא תעשיית המבשלות הביתיות. וזו בדיוק הסיבה שבעטיה אנחנו נערכים לאלפי לקוחות חדשים וסקרנים".

סיבוב קצר ברחובות קנדה מראה שחנויות הידרו מתחילות לצוץ כמו פטריות אחרי הגשם, ומחזקות את הציפייה של החברות למבול של קונים חדשים. אנחנו ממשיכים לעקוב אחר השינוי שעוברת קנדה בעקבות הלגליזציה של קנאביס לצרכני שעות הפנאי ומקווים שבעתיד נוכל גם אנחנו ללמוד ממנה ומניסיונה.

Related posts

Leave a Comment