החיים שלנו במדינת ישראל של היום פשוט הזויים… עידן פרץ

החיים שלנו במדינת ישראל של היום פשוט הזויים… כאילו דחפנו לנו כימיקלים מגיל אפס ובמקום לחיות בעולם שחי מערכים של מוסר, אהבה וכבוד אמיתי בין בני אדם, אנחנו חיים בעולם שהאנושות משמידה את כדור הארץ בניתוח פולשני, משמידה את הערכים האמיתיים של עזרה לזולת, אדיבות, שפיטה של אנשים לעשרות שנים לכלא סגור מטר על מטר ללא שום עילה מוצדקת.

מערכת אכיפת החוק שהפכה למשפחת פשע אחת גדולה (מטרידה, משפילה, אלימה וללא כל מוסר עצמי!), רגולטורים שניזונים ממנופולים, חברי כנסת שרואים אך ורק את האינטרס האישי שלהם, לוביסטים שמעוניינים רק בטובת הטייקונים שלהם על מנת שיהיה להם יותר כסף (כאילו כל מה שיש להם עד עכשיו לא מספיק כדי לקנות 10 מדינות).

אנחנו רוצים לשנות !!! כן זה לא בושה הרצון שיהיה לנו טוב !!!
אבל אנחנו חייבים לעשות זאת ביחד כמו שאריק איינשטיין (זכרונו לברכה) אמר "אני ואתה נשנה את העולם", לבד אנחנו כלום! אבל ביחד יש לנו את הכוח להניע לדברים, להזיז, לשנות.

 

לכל אותם סקפטים שלא מאמינים שצמח אחד יכול לשנות את העולם, תעוררו זה כבר קורה !!!! השאלה היחידה היא אם גם אנחנו ניהיה בצד המרוויח או שנמשיך לחיות בפחד, חוסר ידע וחוסר הבנה שאבא שבשמיים כבר דאג להביא לנו את "המשיח" שישנה לנו את דרך החשיבה ודרך ההסתכלות על החיים והוא לא בן אדם !!
הוא ירוק ומתפתח כמעט בכל אזור בעולם, מרפא מחלות חשוכות מרפא, משמש תחליף לכריתת היערות, זרעיו מפיקים אוכל טבעוני מהטובים ביותר ע"פ כדור הארץ, עולם ומלואו מתחיל מזרע אחד קטן (בדיוק כמו שאנחנו מתחילים).
אבל אתם אומרים לא, אנחנו מאמינים לפקודת הסמים המסוכנים שמסתמכת על חוקים מימי המנדט הבריטי !!! אנחנו מאמינים לאורי גלר שמפחיד אותנו בזה שילדנו יושחטו ע"י הצמח, כשבעצם העולם שאנחנו חיים בו כרגע הוא מושחת מהיסוד, "המשיח" יושב בחושך גודל בחדרים קטנים שמדמים את חוקי הטבע ואתם בטיפשותכם אוכלים את כל הסמים החוקיים שהממשלה והטייקונים דוחפים לכם !!!אתם בולעים עשרות כדורים בשבוע, מזריקים קפה 4/5 פעמים ביום, מרעילים את הכבד עד שאתם כבר לא שולטים בתפקוד המוח שלכם ואתם הופכים לדייסה בשרות הממשלה !!!!!W.T.F ֱֱֱ!!!!

צאו אל האור, חפשו את האמת ובואו להשתתף איתנו במחאה שתשנה את המדינה גם ח"כ משה פייגלין ותמר זיינברג ינאמו שם, פעם ראשונה ששני חברי כנסת נרתמים למאבק, הם גילו את האמת…. אז מה איתכם?!?! מעדיפים להישאר בחשכה או שתעדיפו למצוא את האור?!?!?

רק ביחד נוכל לשנות !!!!

עידן פרץ

Related posts

Leave a Comment