"לכל מי שיש ניסיון בשימוש בקנאביס כאמצעי לטיפול רפואי ברור כי יש מצבים בהם מניעתו מן הזקוקים לו היא מעשה שנוגד מחוייבות בסיסית של אדם, שלא לדבר על חובה החלה על העוסקים ברפואה", אומר ד"ר ג'וני גרינפלד.

ואולם, במשרד הבריאות לא מסכימים עם ד"ר גרינפלד: הם ממשיכים להתעלם מבריאותנו ומאיכות חיינו – לכן, ניפגש (שוב) בפארק הלאומי רמת גן.

עברה שנה מאז קיימנו את המפגש הקודם, שהוליד את ההתנחלות מול ביתה של גרמן אשר הביאה בסופו של דבר להוספת מחלות הפרקינסון והטורט לרשימת ההתוויות, אבל עדיין המלאכה רבה:

– חולים רבים נמצאים "מחוץ לרשימה" (פוסט טראומה, פיברומיאלגיה, אפילפסיה, אסטמה ועוד)

– חולים רבים שקיבלו רישיון לשימוש במריחואנה רפואית מקבלים מינון נמוך מידי ולא מאשרים להם העלאות מינון, אחרים נתקלים בבעיות בירוקרטיות ובדרישות חדשות של היחידה לקנאביס רפואי בבואם לחדש את הרישיון וכתוצאה מכך, נתקעים ללא תרופה והרצף הטיפולי שלהם נפגע.

בעקבות ריבוי המקרים הללו, אנו מזמינים אתכם למפגש נוסף במהלכו נאסוף מכם עדויות ותצהירים (במקום יהיו עורכי דין מטעמנו) לצורך הגשת העתירה לבג"צ (האמ-אמא של העתירות, נוכחותכם/ן הינה קריטית לצורך ההצלחה!)

בנוסף, בכוונתנו להזמין חברי כנסת לשבת איתנו על הדשא ולשמוע, ממקור ראשון, את עיקר טענותינו וביחד להחליט על המשך צעדינו!

מטופלי קנאביס, מסורבי טיפול ותומכים – רישמו ביומן את התאריך והבטיחו את בואכם: ככל שירשמו יותר לאירוע כך יקל עלינו להביא למקום יותר חברי כנסת!

לדף האירוע