כל אדם חשוד העובר ברחוב ומביט בעצבנות מלפניו, מצדדיו ומאחוריו ייחשב מייד כמעשן גראס מצוי. אותם אפשר למצוא בכל חור. מדינת הסטלנים, בטח כבר הבנתם איפה אתם חיים. ויותר מחצי מדינה ככה, בשקט ובהיחבא, מי יותר, מי פחות. כן, כולל גם חצי ממשטרת ישראל. למה מה תעשו להם? תתלוננו עליהם במשטרה?

 

כל אדם חשוד העובר ברחוב ומביט בשמיים ייחשב כמעשן גראס דתי. סמנמנים מזהים: ציצית בחוץ אם זה בן, ציצי בפנים שלא יראו כלום-כלום-כלום אפילו לא טיפ-טיפה מהחזייה אם זו בת. עוד קצת פרטים על משתמשים מהסוג הזה: הרבי מרשה להם. גם האדמו"ר שלהם לא היה ממש רוצה לראות אותם סאחי בלאטה. ובכלל מדובר פה בסחבקייה שלמה שעושה לעצמה ישיבות בקצב מטורף. ישיבה אחרי ישיבה. נו, מה אתם מתפלאים, למה המפקד שלכם לא מעשן מפעם לפעם ככה כשהוא תופס פה סוליה שם קצת פטרוזיליה? כן, שמענו, שמענו עליכם. יאללה בסדר, תכחישו. מה שתגידו. ועכשיו מוכנים כבר להעביר את הג'ויינט בבקשה?

 

כל אדם חשוד העובר ברחוב ומביט קדימה בנחת וברוגע, בכייף ובזולה אם תרצו, ייחשב מייד כמעשן גראס קר רוח. נא לתפוס אותו ולהחרים לו את החומר כמה שיותר מהר. יש סיכוי גדול שזו תהיה סנסמילייה מה שיש לו. או הידרו קטלני. נגיד וואיט וידו, פרפל הייז, בום פיפטי טו, סקנק, סילבר הייז או משו אמסטל-ימי אחר מהסטייל השגעת הזה. ברור, מפחיד שכאלו "חומרים" טובים מסתובבים בחוץ ויכולים לפגוע בציבור. אני רוצה שתחרימו את זה ומהר-מהר שזה יהיה מונח אצלי בכספת שבלשכה. אני אשמור על זה, אל תדאגו. כמו שאומרים, דונט וורי בי הפי. או לפחות אני אהיה כזה. מאוד-מאוד-מאוד.

 

כל אדם חשוד העובר ברחוב ומבטו מושפל או מסתכל הצידה ייחשב כמובן כמעשן גראס ביישן. אפשר גם לקלוט אותו ואת שכמותו בגלל הפנים שלהם הנעשות אדומות כמו איזו עגבנייה שלוקה שראתה פתאום שוטר אחולשלוקי ברחוב. ושהוא רק ראה אותה ישר שם אותה בפח הזבל, כלומר בניידת המשטרה, כי צריך הלוא לשמור על ניקיון העיר, שכחתם?! כן, כן, ככה זה. יש שוטר שאוהב תאקל ויש שוטר שמשחק את עצמו שאקל וכמו שאתם רואים מנפס כל היום לכלוכים מהרחובות ומסניף כל הלילה זבל מהסמטאות שהוא משוטט בהם. ואם כבר מדברים על השוטר המשוטט הזה, גם הוא קצת ביישני. בבקשה, תראו מה הוא עושה בצד, בשקט בשקט שאף אחד לא יגלה. יאללה בואו אליו כולנו ביחד ונבקש ממנו שאכטה…

 

כל אדם חשוד העובר ברחוב ואתם רואים אותו עם עיניים עצומות לשבריר שנייה אחת או שניים ייחשב על המקום כמעשן גראס מנומנם. אבל אל תתנו לו לישון, תישארו רעים כמו שאתם, ותביאו אותו אלינו לתחנת המשטרה. אנחנו כבר נעיר אותו כאן עם כתב אישום חמור ביותר על צינגלה שמסכן את המדינה. איזה שרוט הוא, לא ככה?!

 

כל אדם חשוד העובר ברחוב ביחד עם בן או בת זוג, או גרוע מזה כל אדם שייתפס ברחוב על חם עושה אהבה, מנשיקה צרפתית ועד דפיקה קולומביאנית ושאר פוצניו מוציניו, דעו לכם שאם אתם תופסים אותם תפסתם בזה הרגע כנופיית נרקומנים שמסניפים אחד ת'ריח של השני, ולהפך. לידיעתכם בני זוג שכאלו שעוברים מולכם ברחוב ומסתכלים אחד על השני ייחשבו כמעשני גראס רומן רומנטים. הם מעשנים, שתדעו לכם, רק בשביל לשמור על אש האהבה שלהם בוערת. לוהטת משהו משהו. והם מסוכנים. הם מסוכנים מאוד. שימו לב, מדובר פה, למי שעדיין לא קלט והראש שלו כמו סוליית חשיש, במעשנים שיכולים להרבות את עצמם ולהביא עוד ועוד ילדים משתמשים חדשים לעולם, שגם ככה, בינינו, כבר מתפוצץ מרוב שמאגר המשתמשים בסמים קלים הולך ומתרבה, הולך ומשמין ומתנפח כמו היה עוגיית כייף או משהו סטלני אחר.

(בקיצור מה שרצינו להגיד לכם על הזוג המאוהב הזה, שתביאו אותם לפה, אלינו לתחנה, ואנחנו במשטרת ישראל כבר נזיין אותם. ובגדול-גדול.)

 

כל אדם מבוגר ההולך ברחוב ומתקשה ללכת ייחשב מייד כמעשן גראס שכבר לא יכול יותר לעשן ועומד ממש ליפול ברחוב מרוב מסטוליות. קל לתפוס אותם, שמעתם?! אז תביאו אותם לפה, ואנחנו כבר נעשה להם התקף לב צ'יק צ'ק, וגמרנו.

 

כל אדם ההולך ברחוב עם תיק כלשהו, מכל סוג שהוא ולא משנה בכלל איזה, ייחשב כמעשן גראס וסוחר סמים גם יחד. יש לתפוס אותו מייד, להחטיף לו כאפות, לקסס לו ת'ראש דק-דק-דק, לשים את הראש שלו במכונה, להצית ולעשן לכם בסבבה אגוזים, פיסטוקים ובוטנים אמריקאים

 כל אדם חשוד העובר ברחוב כשהוא נוהג במכונית יחשב מייד כמעשן גראס בדרך להסתדר. לא לתת לו לברוח בבקשה 

 

http://www.legalize.co.il/

http://www.legalize.co.il/

מוטי רוזינק