ספירה לאחור של 25 המדינות המובילות לחובבי מריחואנה המדורגות לפי חוקיות, זמינות, וכמה מתוק יהיה לגלגל שם ג'וני שמן

25 צפון קוריאה

North Korea

לעולם לא תנחש, אבל קנאביס לא מוגדר כסם בצפון קוריאה ואינו בפיקוח ממשלתי ושמועות אומרות שהוא גדל בחופשיות בצידי הכביש. אין שם איסור לעשן אותו אבל בכל זאת מיקמנו אותה בתחתית הרשימה מכיוון שאינה מדינה ידידותית במיוחד כלפי תיירים.

24 אסטוניה

Estonia

באסטוניה אוהבים עשב בגידול ביתי, אז זה מקום מעולה לבקר בו אם אתם מעדיפים לקנות תוצרת מקומית. למרבה הצער החזקה של כמות קטנה נחשבת עוון.

23 ברזיל

Brazil

טכנית הגראס לא חוקי, אבל נסבל בהרבה מקומות ותנועת לגליזציה חזקה צמחה שם. אומרים שניתן לקנות גראס וחשיש ברוב חופי הערים, בארים ומועדונים, אבל תהיו דיסקרטים לגבי איפה אתם מדליקים.

22 נפאל

Nepal

מריחואנה וחשיש נפוצים מאוד ברחבי נפאל ולעיתים קרובות חלק מטקסים דתיים. בקטמנדו יציעו לתיירים חשיש, אבל טכנית הוא לא ממש חוקי, אז יתכן ותצטרכו לשחד שוטר אם תיתפסו.

21 קוסטה ריקה

Costa Rica

בקוסטה ריקה מריחואנה לא חוקית, אבל שמועות מספרות שקל להשיג אותה והיא נסבלת ברחבי המדינה. מי לא ירצה להאפות על חוף כזה?

20 גרמניה

Germany

חוקי המריחואנה בגרמניה מבלבלים בגלל שהם לא מוסדרים, אבל מאז 1994 זה חוקי להחזיק כמויות קטנות ברוב האזורים. בערים הצפוניות כמו המבורג וברלין אנשים מעשנים בגלוי ויש דיבור על פתיחת קופישופס כמו באמסטרדם

19 ארה"ב

The United States

וויד עכשיו חוקי בשתי מדינות – קולורדו ווושינגטון – ועשוי להפוך לחוקי בחלקים אחרים של ארה"ב, במיוחד מפני שרוב האמריקאים כבר תומכים בלגליזציה. עדיין מריחואנה היא לא חוקית ברוב ארה"ב אז היא לא יכולה להיות במקום גבוה מידי ברשימה.

18 ארגנטינה

Argentina

ב 2009 ארגנטינה קבעה שזה לא חוקתי להעניש שימוש עצמי, אבל עדיין אין שם ביטול הפללה. רוב המריחואנה שם מוברחת מפאראגוואי, אבל גם הרבה אנשים מגדלים שם בעצמם

17 מקסיקו

Mexico

ב 2009 מקסיקו ביצעה ביטול הפללה של החזקה של עד 5 גרם מריחואנה, אבל אל תיתפס עם יותר, אחרת תמצא את עצמך משחד כמה שוטרים. מזג האוויר במקסיקו הוא נהדר לגידול וויד ואומרים שיש שם חומר טוב מאוד בחלק מהמקומות.

16 בלגיה

Belgium

החזקה של עד 5 גרם מריחואנה ע"י מבוגרים מעל 18 הוא דבר נסבל בבלגיה. קל למצוא מריחואנה בבלגיה בכמעט בכל הערים הגדולות כולל בריסל, אנטוורפן ולובן.

15 קנדה

Canada

המצב החוקי של וויד בקנדה לא יציב, אז תזהרו, אבל בעקרון אתם יכולים למצוא אותו בכל רחבי המדינה. וונקובר ידועה ברבים כבירת הקנאביס של קנדה ויש לה היסטוריה אקטביסטית הכוללת את המפלגה הפוליטית – BC Marijuana Party.

14 הודו

India

למרות שטכנית בלתי חוקי להחזקה, הכל טוב שם: וויד הוא חלק מהטקסים ההינדים, גדל באופן פראי, ואף נמכר בחלק מהחנויות כמשקה על בסיס יוגורט (lassi drink). המקור של הצמח עצמו כנראה הגיע במקור מצפון מערב ההימלאיה.

13 פרו

Peru

החזקה של עד 8 גרם קנאביס היא לא פלילית כאן כל עוד אתה לא מחזיק עוד סם אחר. אומרים שקל מאוד להשיג אותו בלימה ויהיה מדהים לראות את מאצ'ו פיצ'ו.

12 קולומביה

Colombia

ב 2010 קולומביה ביטלה הפללה של החזקת מריחואנה עד 20 גרם, אך הגידול והמכירה עדיין לא חוקים. הגראס המקומי שגודל שם הוא מומלץ ביותר ואומרים שמחירו שפוי.

11 צ'כיה

Czech Republic

ב 2010 צ'כיה ביטלה הפללה של עד 15 גרם לשימוש עצמי. פראג היא המובילה באירופה בעישון מריחואנה ולפי השמועות אתה יכול לבקש מהברמן שלך גויינט.

10 קרואטיה

Croatia

מתחילת 2013 בוצעה אי הפללה לשימוש עצמי, אבל עדיין אסורה לגידול או מכירה. קרואטיה היא ביתם של אתר המורשת העולמית של אונסק"ו "ארמון דיוקלטיאנוס" וכמה מערי החופים עוצרות הנשימה של העולם.

9 צ'ילה

Chile

ב2007 צילה ביצעה אי הפללה לשימוש עצמי. ניתן למצוא בבארים וחופים, דבר שעוזר להיות "היי" בלי לטפס על אחד מהפסגות הללו.

8 ג'מייקה

Jamaica

גידול וצריכה הם בעצם לא חוקיים, אבל למריחואנה יש אסוציאציה ארוכה עם המדינה ולעיתים קרובות נמכרת בגלוי. למרות המצב המעורער של הסטטוס החוקי, ישנם "סיורי גאנג'ה" שבהם תוכל "לעשן כל כך הרבה עד שתדבר עם בוב מרלי בעצמו".

7 אקוודור

Ecuador

עד 20 גרם קנאביס לשימוש עצמי הוא לא עבירה פלילית החל מ2013 .המדינה הזאת ידועה כמגוונת ביולוגית במיוחד באיי גאלאפאגוס, היכן שצארלס דרווין המציא את תאוריית האבולוציה – מי יודע לאיזה תגלית מפורסמת אתה תגיע?!

6 אוסטרליה

Australia

במספר אזורים באוסטרליה יש אי הפללה, אבל האכיפה שונה ממקום למקום. הארץ ידועה בכמויות העישון העצומות שלה ונאמר שיש שם את הוויד עם רמת הTHC הגבוהה ביותר בעולם.

5 פורטוגל

פורטוגל ביטלה הפללה של אחזקת סמים לשימוש עצמי ב2001, ובמקום לעצור משתמשי סמים הם מטפלים בהם כמכורים הזקוקים לטיפול רפואי. לפורטוגל יש כ853 קילומטר של חופים חוליים על שפת האוקיינוס האטלנטי, הקוראים לך לשחות.

4 שוויצריה

בשוויץ יש חוקי מריחואנה רגועים למדי וחוקי לגדל עד 4 צמחים במספר אזורים של המדינה. הארץ מדהימה ומפורסמת עבור הגבינה והשוקולד – שני דברים שבאים נהדר במאנצ'.

3 הולנד

בהולנד יש ביטול הפללה  "דה פקטו" לפי חוקי הסמים במדינה. אמסטרדם מפורסמת בזכות בתי הקפה המוכרים וויד משובח, אז גישה זאת לא הבעיה, והמדינה גם מפורסמת בזכות גינת הפרחים הגדולה בעולם, קוקנהוף, אז חושיך יהיו שמחים גם הם.

2 ספרד

ספרד ביטלה הפללת החזקה של עד 2 צמחים ואיפשרה את הקמתם של "קואופרטיבים של קנאביס". הארץ היא מקום הולדתו של האמן סלבאדור דאלי וברצלונה ידועה בזכות הארכיטקטורה הפיכדלית של אנטוני גאודי, אז זה נשמע כמו מקום די כיף לבקר בו.

1 אורוגוואי

Uruguay

כבר מזמן שוויד חוקי באורוגוואי אבל המדינה דוחפת כרגע הצעת חוק ייחודית שתאפשר לממשלה שליטה מלאה על תעשיית המריחואנה. הממשלה מקווה לדחוף את הסוחרים מחוץ לשוק ע"י מכירת גרם קנאביס עבור דולר אחד בלבד! מה שיהפוך את זה רשמית לעשב המשתלם ביותר בעולם.

 

A Complete Ranking Of The Best Places To Smoke Weed In The World

buzzfeed