בתאריך ה 1/1/2014 יצא ג'ייסון (שם בדוי) מביתו במיורון, פלורידה , בית בו הוא גידל מריחואנה.

הוא נסע לג'ורג'יה, שנמצאת במרחק של שעתיים נסיעה, הוא נעצר במחסום כביש בגלל שצבע את חלונות רכבו בצבעים כהים, דבר שהוא לא חוקי.

הוא תוחקר במשך מספר דקות והשוטרים חשדו כי הוא משקר להם ונותן פרטים מזוייפים. אחרי חיפושים ובירורים, השוטרים הצליחו להצליב מידע קודם שהיה ברשותם ונדהמו לגלות כי האיש הנמצא בידם הוא אוברי לי פרייס, בנקאי אמריקני בן 47, שהצליח במהלך 2012 לזייף את התאבדותו רגע לפני חקירת ענק שנפתחה סביבו לאחר שהונה מאות משקיעים והצליח לגנוב 21 מיליון דולר .

פרייס נעלם בחודש יוני 2012 לאחר שהשאיר מכתב התאבדות מבולבל, שבו הוא הודה שהוא איבד כמות גדולה של כסף באמצעות פעילויות מסחר והוא מתכוון להרוג את עצמו בקפיצה מסירת מעבורת מול חופי פלורידה.

לפני מעצרו ביום שלישי, פרייס נראה בפעם האחרונה במעבורת בקי ווסט, פלורידה, שהייתה בדרכה לפורט מיירס, פלורידה,. למרות שהשופטים בפלורידה קבעו באופן רשמי כי פרייס מת כבר לפני שנה, הלשכה הפדרלית של ארה'ב לחקירות מעולם לא הפסיקה לחפש אותו, והציעה הפרס $ 20,000 למי שיביא למעצרו.

לאחר מעצרו, פרייס סיפר לרשויות שהוא עבד בעבודות מזדמנות וכמהגר עבודה.

אחד השוטרים שעצרו את פרייס סגן ג'סטין ג'וליאנו ממשרד השריף במחוז גלין, אמר לחדשות ABC כי פרייס אמר לו שהמעצר יגרום לו להיות 'מפורסם'.

עברו להם שלושה ימים, ג'ייסון (שם בדוי) לא חזר הביתה,אני מנחשת  שהשכן שלו אולי דאג והחליט כנראה להציץ פנימה …וזה מה שקרה…

ב 4/1/2014 שוטרי אכיפת סמים במחוז מריון פלורידה הוזעקו על ידי אדם שדיווח שראה צמחי מריחואנה בבית הסמוך, לאחר שהמשטרה בדקה את הבית הם מצאו 225 צמחי מריחואנה ,כוח המשימה השיג צו חיפוש ומצא 225 צמחי מריחואנה בגידול ביתי משגשג ,יחד עם ראיות לכך שהשכן שהשכיר את הבית ומוכר לשכניו בשם 'ג'ייסון,' היה למעשה אוברי לי פרייס שנעצר במקרה בג'ורג'יה בגלל חלונות כהים לא חוקיים ברכבו.

חוקרי מחוז מריון יסעו לג'ורג'יה לתחקר את פרייס.

התמונות של הבית והצמחים פורסמו בפייסבוק בדף משטרת מחוז מריון.

Marion County Sheriff's Office

Photo

On January 1, 2014 deputies responded to 16535 N.E. Jacksonville Road, in reference to a possible Marijuana grow house. Deputies were able to see the plants inside the garage area and notified the Drug Task Force. The Drug Task Force obtained a search warrant for the location and 225 Marijuana Plants were located on the property.
The property owner stated that he rents that location to a man named “Jason” but the investigation revealed that “Jason” is Aubrey Lee Price.

 ועל זה אמרו חכמים –  karma is a bitch

abcnews